reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Jeszcze mam pytanie do Was dziewczyny czy w szpitalu w którym będziecie rodzić są teraz możliwe porody rodzinne i jeśli tak czy bierzecie ze sobą facetów ? Bo ja dziś orientowałam się w moim i powiedzieli mi że są dozwolone ale facet musi mieć zrobiony na miejscu test i jeśli wyjdzie pozytywny to wtedy rodząca też ma problem.
U nas tata może być obecny od rozwarcia 5 cm i wypełnia tylko ankietę covidową
 
reklama
Jeszcze mam pytanie do Was dziewczyny czy w szpitalu w którym będziecie rodzić są teraz możliwe porody rodzinne i jeśli tak czy bierzecie ze sobą facetów ? Bo ja dziś orientowałam się w moim i powiedzieli mi że są dozwolone ale facet musi mieć zrobiony na miejscu test i jeśli wyjdzie pozytywny to wtedy rodząca też ma problem.
W szpitalu który sobie wybrałam póki co są porody rodzinne,ale ja nie brałam pod uwagę obecności męża, bo po pierwsze mam planowane CC a wtedy obecny być nie może a jak się mi akcja rozkręci w nocy to I tak nie zdążył by dojechać bo mamy około 80 km od domu. Poza tym nie byłoby z kim starszego zostawić
 
Jeszcze mam pytanie do Was dziewczyny czy w szpitalu w którym będziecie rodzić są teraz możliwe porody rodzinne i jeśli tak czy bierzecie ze sobą facetów ? Bo ja dziś orientowałam się w moim i powiedzieli mi że są dozwolone ale facet musi mieć zrobiony na miejscu test i jeśli wyjdzie pozytywny to wtedy rodząca też ma problem.
U nas też są na chwilę obecną porody rodzinne a przy cc mąż może kangurować dziecko - oczywiście przy negatywnym teście. Ale ja mojego nie biorę, 2 doby wytrzyma :) a po bierze tydzień wolnego to będzie tulić córcie 😁
 
reklama
Do góry