reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

U mnie w szpitalu teraz akurat porodów rodzinnych nie ma... bo są pacjentki z covidem na oddziale...

a jak były wcześniej porody rodzinne to facet mógł byc do 2 godzin po porodzie... a później odbierał żonę z maluszkiem dopiero przy wypisie..
 
reklama
Dziękuję kochane. Teraz z Hania czekamy na Wasze pociechy [emoji4]
I jak Kochana po cesarce ? Jak się czujesz ? Dziecko ci dali odrazu? I jest z tobą cały czas ? Czy może dochodzisz do siebie, a potem daja ci dziecko ? Ja juz jutro idę do szpitala a w piątek cesarka. I ciekawa jestem jak to będzie wyglądać
 
Dziękuję kochane. Teraz z Hania czekamy na Wasze pociechy [emoji4]
Ogromne gratulacje! Ja mam mieć cc rano, tak sie stresuje, ze kd 1.30 spać nie moge..
Jak będziesz miala chwile to napisz jak wyglądała cc.
Po jakim czasie zeszło znieczulenie? Kiedy dostalas dzidziusia? Kiedy pionizacja?
 
Hej dziewczyny. Wiem że jeszcze chwila, zanim większość z nas zacznie karmić, ale co myślicie o diecie w trakcie karmienia? Wszyscy straszą mnie, że muszę przejść na lekkostrawną dietę. Wiecie, gotowany kurczak, zupy (nie jem zup wogóle)odstawienie mleka, kawy, fasoli itd. Natomiast nigdzie nie mogę znaleźć takich informacji. Wręcz przeciwnie, wszędzie jest napisane że można jeść praktycznie wszystko. Tu link do artykułu Link do: Odżywianie mamy karmiącej - Katarzyna Szulc
Co wy o tym myślicie?
 
A mi wczoraj zamknęli mój szpital, bo od soboty przekształcają go na covidowy. :( Miałam do niego 3 minuty drogi, już w nim rodziłam i ma najlepsze opinie w regionie. Teraz będę jechać do obcego, o słabszych opiniach i oddalonego o godzinę. Jedyny plus, że mój gin tam pracuje.
I jeszcze te dzisiejsze nowe obostrzenia. Słabe czasy na rodzenie.
 
Hej dziewczyny. Wiem że jeszcze chwila, zanim większość z nas zacznie karmić, ale co myślicie o diecie w trakcie karmienia? Wszyscy straszą mnie, że muszę przejść na lekkostrawną dietę. Wiecie, gotowany kurczak, zupy (nie jem zup wogóle)odstawienie mleka, kawy, fasoli itd. Natomiast nigdzie nie mogę znaleźć takich informacji. Wręcz przeciwnie, wszędzie jest napisane że można jeść praktycznie wszystko. Tu link do artykułu Link do: Odżywianie mamy karmiącej - Katarzyna Szulc
Co wy o tym myślicie?

Tak, masz rację, jedz wszystko. Nawet sobie myślę, że jakbyś teraz miała radykalnie zmienić dietę, to mogłoby wpłynąć to na Twoje samopoczucie. Ja bym się zapłakała bez kawy. :)
 
No ja z tego wszystkiego najbardziej się boję testów, podczas przyjęcia do szpitala ( bo znam przypadki gdzie objawów zero a był + 😡) . Teraz będziemy miały ciężki czas :(

Ja dzisiaj znowu jeden skurcz całego brzucha. Już nie wiem o co chodzi 🤷‍♀️

Co do karmienia piersią i dieta, ja przy drugim synu tylko chwilę jadłam lekkostrawne a po tyg zaczęłam normalnie wprowadzać wszystko ( nie nawidze potrafki z kurczaka) . Wiadomo trzeba uważać na rzeczy które mogą wywoływać alergię, ale też nie ma co przesadzać aby zmieniać wszystkie nawyki.
 
reklama
Dziękuję kochane. Teraz z Hania czekamy na Wasze pociechy [emoji4]
gratulacje! Spora dziewuszka!! :)

U nas są jeszcze porody rodzinne, ale po porodzie kangurowanie i potem partner może dopiero odebrać ze szpitala. Nie ma wizyt na oddziale. Też się boje tych testów covidowych, różnie to wychodzi.
 
Do góry