reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziewczyny właśnie skończyłam gotować obiad, od rana czuję się jakoś inaczej, a teraz tak mnie rozbolały plecy w krzyżu, a dodatkowo czuję od czasu do czasu ból jak na okres 🤔 Idę na spacer bo zaraz ma padać a później chyba położę się pod KTG żeby wybadać sytuację, bo przepowiadające od tygodnia na pewno mam, bo piszą się na badaniu i to spore , tylko że ja ich w ogóle nie czułam 🤔🤔🤔
 
reklama
Ja też dzisiaj wieczorem Twardy:/ skoro to takie częste to czemu nie za wiele można o tym znaleźć informacji? Chyba że źle szukałam
 
A ja spać nie mogę 🙈 o 2:12obudził mnie mega skurcz całego brzucha , po 30min kolejny i po następnych kolejny. Później tylko ćmił I ucichło 😞 Ech jakaś ta moja gadzinka nie zdecydowana jest 🤷‍♀️🤷‍♀️
 
Ja też miałam kiepską noc. Co prawda bez skurczy, ale nie mogłam się ułożyć. Kręgosłup bolał, zgaga łapała, ciężko mi się oddychało. Synek wypychał tyłeczek pod moje żebra.
Dzisiaj sprzątam na święta druga część mieszkanka, ale mojego synka to nie wzrusza także nie przewiduje rewolucji 😉
 
U mnie tez ciezka noc [emoji85] zasnelam o 19: 30 od 4 rano spac nie moglam. Za to teraz zasypiam na stojaco [emoji2356]

Ja bede sprzatac i myla okna po swietach [emoji28] od przyszlego tyg moge juz rodzic [emoji4]
Wizyta we wtorek skurcze codziennie dosc intensywne to mam nadzieje ze cos sie tam skraca [emoji28]
 
reklama
Do góry