reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

@Patii_666 gratuluję i dużo zdrówka dla Was. Wow to szybko wypuszczają 😄

A ja cały dzień przeleżałam i ogladałam serial. Młoda grzecznie siedzi sobie 😆
Ale jutro ostatni dzień w domku i w środę do szpitala 😁😁😁
 
reklama
...traz to już wolę w poniedziałek wieczorem rodzić, po świętach 😜, bo inaczej święta w szpitalu.
Kochanie, tak jak się umówiłam tak królik wyskoczył. Wczoraj o 18:30 położyłam się po wizycie u siostry i nagle bardzo spokojny maluch gwałtownie się ruszył i dostałam mega skurcz, taki w skali od 1-10 to na 7 chyba był. Dalej to poczułam że aż majty mam mokre bo wody zaczęły się sączyć. O 19:15 już wsiadałam do samochodu do szpitala. O 19:30 na izbie rozwarcie na 5 i skurcze co chwilkę mega mocne, także że prawie po ścianach chodziłam. Młody urodził się o 20:19, mega szybko, po kilku partych.
3550g 53cm.
Cyca złapał odrazu w nocy i ładnie ssie.
Teraz trzymam za was kciuki!
 
Kochanie, tak jak się umówiłam tak królik wyskoczył. Wczoraj o 18:30 położyłam się po wizycie u siostry i nagle bardzo spokojny maluch gwałtownie się ruszył i dostałam mega skurcz, taki w skali od 1-10 to na 7 chyba był. Dalej to poczułam że aż majty mam mokre bo wody zaczęły się sączyć. O 19:15 już wsiadałam do samochodu do szpitala. O 19:30 na izbie rozwarcie na 5 i skurcze co chwilkę mega mocne, także że prawie po ścianach chodziłam. Młody urodził się o 20:19, mega szybko, po kilku partych.
3550g 53cm.
Cyca złapał odrazu w nocy i ładnie ssie.
Teraz trzymam za was kciuki!
Gratulacje❤️ ja jestem w 38+2 i czekam jak mój drugi Kwiatuszek przyjdzie na świat. Super , że tak szybko Ci się udało urodzić 😉
 
Kochanie, tak jak się umówiłam tak królik wyskoczył. Wczoraj o 18:30 położyłam się po wizycie u siostry i nagle bardzo spokojny maluch gwałtownie się ruszył i dostałam mega skurcz, taki w skali od 1-10 to na 7 chyba był. Dalej to poczułam że aż majty mam mokre bo wody zaczęły się sączyć. O 19:15 już wsiadałam do samochodu do szpitala. O 19:30 na izbie rozwarcie na 5 i skurcze co chwilkę mega mocne, także że prawie po ścianach chodziłam. Młody urodził się o 20:19, mega szybko, po kilku partych.
3550g 53cm.
Cyca złapał odrazu w nocy i ładnie ssie.
Teraz trzymam za was kciuki!
Gratuluję kochana 😘😘😘 , wow to szybka akcja była 😱 dobrze, że szybko pojechałaś do szpitala. Brawo 👏 życzę wam dużo zdrówka 😘😘😘
 
Kochanie, tak jak się umówiłam tak królik wyskoczył. Wczoraj o 18:30 położyłam się po wizycie u siostry i nagle bardzo spokojny maluch gwałtownie się ruszył i dostałam mega skurcz, taki w skali od 1-10 to na 7 chyba był. Dalej to poczułam że aż majty mam mokre bo wody zaczęły się sączyć. O 19:15 już wsiadałam do samochodu do szpitala. O 19:30 na izbie rozwarcie na 5 i skurcze co chwilkę mega mocne, także że prawie po ścianach chodziłam. Młody urodził się o 20:19, mega szybko, po kilku partych.
3550g 53cm.
Cyca złapał odrazu w nocy i ładnie ssie.
Teraz trzymam za was kciuki!
Wow! Gratulacje! Szybką akcja😍😍😍 Życzę szybkiego powrotu do domku i zdrówka❤️
Ja z moją się umówiłam, że jak wyjdę jutro od fryzjera, to może się rodzic, ciekawe czy mnie posłucha tak jak Twój Maluszek 🤔😂
 
A Wy dziewczyny jak tam się czujecie po świętach? Ja od dwóch dni, niemal bez przerwy mam zgagę 🐲 🙄 Wczoraj w nocy była tak silna, że przez jakieś 3 godziny mogłam zapomnieć o śnie 😒
 
A Wy dziewczyny jak tam się czujecie po świętach? Ja od dwóch dni, niemal bez przerwy mam zgagę 🐲 🙄 Wczoraj w nocy była tak silna, że przez jakieś 3 godziny mogłam zapomnieć o śnie 😒
Też tak mam ostatnie dni tzn nocki ze zgaga. Do tego synek się mocno rozpycha jak nigdy. Wszystko mnie boli w środku ale ogólnie to cisza i spokój , synkowi się nie spieszy 🤷
 
Też tak mam ostatnie dni tzn nocki ze zgaga. Do tego synek się mocno rozpycha jak nigdy. Wszystko mnie boli w środku ale ogólnie to cisza i spokój , synkowi się nie spieszy 🤷
No właśnie, moja też się tak rozpycha, że czasami to nie mam mocy 😔 Naczytalam się o tym, że zgaga nasila się tuż przed proodem, ale juz nawet nie czytam, bo tylko robię sobie nadzieję 😂
 
reklama
Do góry