reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Mi się na KTG żadne skurcze nie piszą..
A dużo kobiet opisuje te pierwsze przepowiadajace jako twardnienie brzucha bezbolesne...ja juz sama nir wiem.. boje sie ze nie zauwazam tegow ogóle.. I że można to pomylić z takim rozpychaniem się Małej
 
reklama
Mi się na KTG żadne skurcze nie piszą..
A dużo kobiet opisuje te pierwsze przepowiadajace jako twardnienie brzucha bezbolesne...ja juz sama nir wiem.. boje sie ze nie zauwazam tegow ogóle.. I że można to pomylić z takim rozpychaniem się Małej
To tylko się cieszyć, że nie czujesz, tych właściwych pdoobno nie da się przegapić, a przynajmniej teraz nie męczy Cię ból. Często właśnie te duże skurcze zapisują się jak twardnieje mi brzuch mocno i gdybym się na tym nie skupiła to bym stwierdziła, że Mała kopie, także masz rację :) ale ciesz się ze nic nie boli! 🤩
 
Tylko kurczę akurat jak mam zapisy KTG to nic się nie pisze..bo spokój w tej jest hehe.

Idę zaraz chyba na spacer w poszukiwaniu herbatki z liścia malin :D

Jakie spacery uważacie teraz za długie?
 
Heh no z tymi skurczami to tak wlasnie jest.
Ale tych wlasciwych nie da sie przegapic [emoji28]
Najgorsze jest czekanie [emoji85]

Mysle ze taki szybszy spacer z godzine poltotej jakies porzadki w domu i moze cos sie ruszy. Ja musze tylko okna umyc ale jakos sie nie moge za to zabrac [emoji85]
 
Heh no z tymi skurczami to tak wlasnie jest.
Ale tych wlasciwych nie da sie przegapic [emoji28]
Najgorsze jest czekanie [emoji85]

Mysle ze taki szybszy spacer z godzine poltotej jakies porzadki w domu i moze cos sie ruszy. Ja musze tylko okna umyc ale jakos sie nie moge za to zabrac [emoji85]
Mnie po sprzataniu właśnie wzięło. Umylam okna i wysprzatalam dom przed świętami a wieczorem wzięły mnie skurcze. Dziś mój Aniołek kończy już 13 dni 😍
 
A jak sie macie? Jak mala?
Powiedz mi jaki rozmiar ubranek jest na was dobry? Bo u cb mala tez jest malenka.
W ktorym tyg rodzilas?
Mnie po sprzataniu właśnie wzięło. Umylam okna i wysprzatalam dom przed świętami a wieczorem wzięły mnie skurcze. Dziś mój Aniołek kończy już 13 dni [emoji7]
 
Miałam dziś takie dziwne ukłucie na dole. Trwało sekundę czy dwie ale aż lekko krzyknęłam. To ten straszak? Ogółem obiektywnie to nie było aż tak żeby krzyczeć tylko fakt że nie byłam na to przygotowana, nie znałam tego bólu tylko nagle poczułam ból jakby ktoś przywalił więc to taka reakcja automatyczna :D a może to nie straszak tylko dziecko gdzieś kopnęło?
 
reklama
Miałam dziś takie dziwne ukłucie na dole. Trwało sekundę czy dwie ale aż lekko krzyknęłam. To ten straszak? Ogółem obiektywnie to nie było aż tak żeby krzyczeć tylko fakt że nie byłam na to przygotowana, nie znałam tego bólu tylko nagle poczułam ból jakby ktoś przywalił więc to taka reakcja automatyczna :D a może to nie straszak tylko dziecko gdzieś kopnęło?
Hmm wydaje mi się, że to jeden z tych objawow przepowiadających. Mnie kłuje w pochwie i brzuchu juz od kilkunastu dni, dziś doszło kłucie w kręgosłupie i to dość mocne. 🙄😒 A jeszcze teraz ta wstrętna zgaga spać nie daje. Także my to się dziewczyny wycierpimy 😒😅 Moja mała mam wrażenie że już czwarty dzień jest dość ospała, mimo że rusza się ciągle jak leżę na lewym boku po posiłku ale jakoś tak dość słabo 🤔
 
Do góry