reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny rosna wam jeszcze brzuchy albo waga? Bo mi waga troche spada brzuch jak by w miejscu stoi [emoji848]
Obecnie 38+0 w czwartek kontrola to ze mam malo wod plodowych to wiem ale brzucha jak by brak [emoji2368]
20210413_080857.jpeg
 
Dziewczyny rosna wam jeszcze brzuchy albo waga? Bo mi waga troche spada brzuch jak by w miejscu stoi [emoji848]
Obecnie 38+0 w czwartek kontrola to ze mam malo wod plodowych to wiem ale brzucha jak by brak [emoji2368]Zobacz załącznik 1259374
Chyba wstawiłaś nie to zdjęcie, wstaw teraz te z brzuchem 🙄🤣🤣🤣🤣🤣

Super wyglądasz! 😍
 
Ta wyglada wygladem ale ja nie wiem gdzie ta mala tak jest w srodku [emoji85]
A ty na kiedy termin? Jeszcze nie rozpakowana? Czy cos przegapilam? [emoji848]
Chyba wstawiłaś nie to zdjęcie, wstaw teraz te z brzuchem [emoji849][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Super wyglądasz! [emoji7]
 
Dziewczyny macie jakieś sprawdzone, albo zakupione książki warte polecenia takie typu poradnik na 1 rok z życia dziecka... co jest ważne, na co zwracać uwagę, jakie zabwy z dzieciątkiem podejmować, żeby się fajnie rozwijało ? :)
 
Dziewczyny rosna wam jeszcze brzuchy albo waga? Bo mi waga troche spada brzuch jak by w miejscu stoi [emoji848]
Obecnie 38+0 w czwartek kontrola to ze mam malo wod plodowych to wiem ale brzucha jak by brak [emoji2368]Zobacz załącznik 1259374
To ja już myślałam że mam mały brzuch ale patrząc na Ciebie to jednak u mnie jeszcze było go widać 😁 nieźle się mała tam schowała 😀
 
reklama
Ja mysle ze ona jest poprostu za mala insie boje ze jest mniejsza niz na usg. Dlatego wolalabym juz urodzic zeby zaczela przybierac na wadze bo moim zdaniem cos jest nie tak ale to sie okaze w czwartek.
To ja już myślałam że mam mały brzuch ale patrząc na Ciebie to jednak u mnie jeszcze było go widać [emoji16] nieźle się mała tam schowała [emoji3]
 
Do góry