reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziewczyny rosna wam jeszcze brzuchy albo waga? Bo mi waga troche spada brzuch jak by w miejscu stoi [emoji848]
Obecnie 38+0 w czwartek kontrola to ze mam malo wod plodowych to wiem ale brzucha jak by brak [emoji2368]Zobacz załącznik 1259374
Kurde zazdro, ja to nigdy takiego nie miałam ani przed ani w trakcie 🙈🙈🙈
Moja siostra miała bardzo mały brzuszek, zawsze mówiłam że ja przy wzdeciach mam większy niż ona do porodu 🙉🙈 a urodziła zdrowego synka. Poprostujuz tak masz genetycznie . Jeżeli wszystko z dzidzią ok to nie przejmuj się brzusiem . Ja nawet patrząc na mój wielki mówię do męża jak ona tam się mieściła. Mi od 27 tyg też waga zaczęła spadać i gin mówił że norma bo dziecka nabiera masy . Trzymam za Was kciuki 😘😘
 
reklama
U mnie też nic się z akcją nie chce ruszyc..(38+5) nawet chyba przepowiadajacych żadnych.. chyba że coś przegapiłam :oops:

Właśnie jestem po KTG I czekam na wizytę.. Zobaczymy czy chociaż z szyjka coś poluzowalo..ehh

Ogólnie codziennie chodzę na jakieś spacery takie 3-5 km.. biorę olej z wiesiołka doustnie I dopochwowo.. No spe na noc.. I póki co nic..

 
Dziewczyny A jeszcze powiedzcie..puchniecie cos?
Mi jakoś od tygodnia nogi i ręce na bank puchna bo to czuje po butach.. zapiac nie mogę takich co normalnie są luźne.. I dodatkowo w ciągu tygodnia +2 kg na wadze.. mam nadzieję że to przez to zatrzymanie wody w organizmie
 
U mnie też nic się z akcją nie chce ruszyc..(38+5) nawet chyba przepowiadajacych żadnych.. chyba że coś przegapiłam :oops:

Właśnie jestem po KTG I czekam na wizytę.. Zobaczymy czy chociaż z szyjka coś poluzowalo..ehh

Ogólnie codziennie chodzę na jakieś spacery takie 3-5 km.. biorę olej z wiesiołka doustnie I dopochwowo.. No spe na noc.. I póki co nic..

A no-spa to z polecenia lekarza? Co do puchnięcia to ja też już od chyba dwóch tygodni mam spuchnięte dłonie i twarz i nic kompletnie nic nie rusza 😔
 
U mnie też nic się z akcją nie chce ruszyc..(38+5) nawet chyba przepowiadajacych żadnych.. chyba że coś przegapiłam :oops:

Właśnie jestem po KTG I czekam na wizytę.. Zobaczymy czy chociaż z szyjka coś poluzowalo..ehh

Ogólnie codziennie chodzę na jakieś spacery takie 3-5 km.. biorę olej z wiesiołka doustnie I dopochwowo.. No spe na noc.. I póki co nic..

A po co nospę?
 
Tak no spę z zalecenia lekarza na wieczór.. działa jakoś rozkurczowo i niby ma chyba pobudzać trochę macicę do "działania"
 
Tak no spę z zalecenia lekarza na wieczór.. działa jakoś rozkurczowo i niby ma chyba pobudzać trochę macicę do "działania"
No to lekarz na pewno wie co mówi, ale tak na logikę to biorąc, no-spa działa rozkurczowo, a żeby akcja się rozkręciła to macica musi się regularnie kurczyć hmm 🤔 a jak po wizycie? Cos ruszyla szyjka?
 
Tak no spę z zalecenia lekarza na wieczór.. działa jakoś rozkurczowo i niby ma chyba pobudzać trochę macicę do "działania"
Ja bym to jednak skonsultowała z kimś innym. Ta nospa może hamować wszelkie skurcze przepowiadające.poza tym branie jej bez powodu codziennie może być nie bez skutków. Nie jest to jednoznacznie stwierdzone ale są jakieś badania prowadzone wpływ nospy na problemy z napięciem mięśniowym u dziecka. Ja bym odstawiła, jak trzeba to trzeba ale na tym etapie profilaktycznie to branie jak cukierka, a przecież to jest jednak lek.
 
reklama
No to lekarz na pewno wie co mówi, ale tak na logikę to biorąc, no-spa działa rozkurczowo, a żeby akcja się rozkręciła to macica musi się regularnie kurczyć hmm 🤔 a jak po wizycie? Cos ruszyla szyjka?

A naczekałam się pnad 2 godziny i w końcu mam przyjść jutro bo jakaś nieplanowana operacja im wypadła i nie było wizyt.. :( więc będę wiedziała jutro...
 
Do góry