reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziewczyny ja sie dzisiaj rozpakowalam.
Spacer i sex zapoczatkowaly wszystko [emoji85] w nocy skurcze od 1 co 15min rano do szpitala o 8 mowia ze mala jest wysoko rozwarcia brak a ja sie juz ze skurczami meczylam.
Spowrotem do domu i meki od 9 do 14:30 skurcze co 5 - 4 min plakalam juz tak bolalo modlilam sie zeby chociaz rozwarcie juz bylo. I o 15 juz bylo 6cm pol godziny pozniej juz 10cm i za kolejne 10min mala juz byla na swiecie niby szybko nie liczac ze bylam wykaczonq nie spiac od ponad 24h i bole dla mnie straszne grunt ze mala cala i zdrowa cale 2400g i 49cm dokladnie 39+0.

Takze u mnie 5km szybkiego spaceru pozniej 2 razy biegiem na 10 pietro i na dol na wieczor sex i sie zaczelo. Ale jak sie zaczelo to zalowalam ze to juz [emoji28][emoji85]
 
reklama
Witam niedługo mam poród czy rodziła któraś z was z znieczulenie zoo i powie JK to wyglada bo mam możliwość takiego znieczulenia .jednak jak widzę ta igle to mnie przeraża .
 
Dziewczyny ja sie dzisiaj rozpakowalam.
Spacer i sex zapoczatkowaly wszystko [emoji85] w nocy skurcze od 1 co 15min rano do szpitala o 8 mowia ze mala jest wysoko rozwarcia brak a ja sie juz ze skurczami meczylam.
Spowrotem do domu i meki od 9 do 14:30 skurcze co 5 - 4 min plakalam juz tak bolalo modlilam sie zeby chociaz rozwarcie juz bylo. I o 15 juz bylo 6cm pol godziny pozniej juz 10cm i za kolejne 10min mala juz byla na swiecie niby szybko nie liczac ze bylam wykaczonq nie spiac od ponad 24h i bole dla mnie straszne grunt ze mala cala i zdrowa cale 2400g i 49cm dokladnie 39+0.

Takze u mnie 5km szybkiego spaceru pozniej 2 razy biegiem na 10 pietro i na dol na wieczor sex i sie zaczelo. Ale jak sie zaczelo to zalowalam ze to juz [emoji28][emoji85]
Gratulacje !!! Dużo zdrówka dla Was. Maleńka kruszynka 😍
 
Dziewczyny ja sie dzisiaj rozpakowalam.
Spacer i sex zapoczatkowaly wszystko [emoji85] w nocy skurcze od 1 co 15min rano do szpitala o 8 mowia ze mala jest wysoko rozwarcia brak a ja sie juz ze skurczami meczylam.
Spowrotem do domu i meki od 9 do 14:30 skurcze co 5 - 4 min plakalam juz tak bolalo modlilam sie zeby chociaz rozwarcie juz bylo. I o 15 juz bylo 6cm pol godziny pozniej juz 10cm i za kolejne 10min mala juz byla na swiecie niby szybko nie liczac ze bylam wykaczonq nie spiac od ponad 24h i bole dla mnie straszne grunt ze mala cala i zdrowa cale 2400g i 49cm dokladnie 39+0.

Takze u mnie 5km szybkiego spaceru pozniej 2 razy biegiem na 10 pietro i na dol na wieczor sex i sie zaczelo. Ale jak sie zaczelo to zalowalam ze to juz [emoji28][emoji85]
Gratulacje !! :) Długo się rozkręcało, żeby doszło do jakiegoś rozwarcia.. ale później to już ekspresowo. Byłaś bardzo dzielna 💪 , zazdroszczę, że masz już to za sobą
Które to dzieciątko ? ;)
 
Witam niedługo mam poród czy rodziła któraś z was z znieczulenie zoo i powie JK to wyglada bo mam możliwość takiego znieczulenia .jednak jak widzę ta igle to mnie przeraża
Teoretycznie każda z nas powinna mieć taką możliwość.. nie wiem jak to w praktyce wygląda. U nas w szpitalu wiem, że najpierw znieczulają miejscowo to miejsce, w które ma być podawane znieczulenie zewnątrzoponowe, więc tego wkłucia w kręgosłup się podobno nie czuje.. :)
 
Trochę mnie przestraszyłyście z tym masażem. Ja nic takiego nie chcę bez mojej zgody.
Wiesz, może się Tobie uda, ale często robią jakieś czynności bez pytania o zgodę... ja miałam mega szybki poród, ledwo zdążyłam dojechać, a potem na wypisie i tak przeczytałam, że podawali np. Oksytocyne.... i po co? Nie wiem skoro praktycznie od razu po położeniu na sale porodową miałam parte... 🤷‍♀️
Jak mnie położyli do badania i położna zajrzała to nie wiem czy tam wlasnie nie masowała, ale bol i tak miałam taki od skurczy, że ledwo żyłam...
 
Dziewczyny ja sie dzisiaj rozpakowalam.
Spacer i sex zapoczatkowaly wszystko [emoji85] w nocy skurcze od 1 co 15min rano do szpitala o 8 mowia ze mala jest wysoko rozwarcia brak a ja sie juz ze skurczami meczylam.
Spowrotem do domu i meki od 9 do 14:30 skurcze co 5 - 4 min plakalam juz tak bolalo modlilam sie zeby chociaz rozwarcie juz bylo. I o 15 juz bylo 6cm pol godziny pozniej juz 10cm i za kolejne 10min mala juz byla na swiecie niby szybko nie liczac ze bylam wykaczonq nie spiac od ponad 24h i bole dla mnie straszne grunt ze mala cala i zdrowa cale 2400g i 49cm dokladnie 39+0.

Takze u mnie 5km szybkiego spaceru pozniej 2 razy biegiem na 10 pietro i na dol na wieczor sex i sie zaczelo. Ale jak sie zaczelo to zalowalam ze to juz [emoji28][emoji85]
Ojejku! Gratulacje! Dużo zdrówka dla Ciebie i dla Malenstwa ❤️🎊 Pozytywnie zazdroszczę, że masz już to za sobą i że samo się zaczęło 😊 Szybkiego powrotu do domu!
 
Wiesz, może się Tobie uda, ale często robią jakieś czynności bez pytania o zgodę... ja miałam mega szybki poród, ledwo zdążyłam dojechać, a potem na wypisie i tak przeczytałam, że podawali np. Oksytocyne.... i po co? Nie wiem skoro praktycznie od razu po położeniu na sale porodową miałam parte... 🤷‍♀️
Jak mnie położyli do badania i położna zajrzała to nie wiem czy tam wlasnie nie masowała, ale bol i tak miałam taki od skurczy, że ledwo żyłam...
U mnie było tak samo, na karcie wypisu patrzę że podali mi podczas porodu Oksytocyne, sama nie wiem kiedy, bo nie pytali 🤷‍♀️ a też jak już się kładłam na łóżko porodowe to rozwarcie na 7 i wszystko expresowo, na łóżku pół godziny plus 4 min.parte. może właśnie dlatego tak bolało bo mi dali ta Oksytocyne? 🤷‍♀️🤔

Gratulacje dla rozpakowanych mamusiek! Zdrówka!
 
U mnie było tak samo, na karcie wypisu patrzę że podali mi podczas porodu Oksytocyne, sama nie wiem kiedy, bo nie pytali 🤷‍♀️ a też jak już się kładłam na łóżko porodowe to rozwarcie na 7 i wszystko expresowo, na łóżku pół godziny plus 4 min.parte. może właśnie dlatego tak bolało bo mi dali ta Oksytocyne? 🤷‍♀️🤔

Gratulacje dla rozpakowanych mamusiek! Zdrówka!
Ja identycznie. Polożyli to 7cm i hasło "rodzimy", musieli mi dać antybiotyk ze względu na dodatni gbs w tej ciąży i pewnie gdzieś tam przemycili ta oksytocynę... A byłam pewna, że skoro już rodzę to nie ma po co podawać i tym razem obędzie się bez tego...
 
reklama
Tak sobie myślę, że może to dlagego tak mnie potem strasznie bolało kurczenie się macicy po porodzie 🤷‍♀️ albo po prostu to juz kwestia że drugi poród
 
Do góry