reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Hejka laski ja też nie mam czasu nadgonić, jeszcze pracuje, mam pytanie bo w przyszłym tyg planuje robić glukoze. Czy ta smakowa ma jakiś wpływ na wynik? Nie chce mi się iść na badanie z cytryną i tak pomyślałam o tej smakowej. Jakie macie doświadczenia? Wszystkim zdrówka i gratulacje pięknych bobasków.
Hejka ja mialam glukoze cytrynowa a wyniki wyszly mi bardzo dobre wiec raczej nie ma wplywu na wynik z wlasnego doswiadczenia.
 
reklama
Hejka laski ja też nie mam czasu nadgonić, jeszcze pracuje, mam pytanie bo w przyszłym tyg planuje robić glukoze. Czy ta smakowa ma jakiś wpływ na wynik? Nie chce mi się iść na badanie z cytryną i tak pomyślałam o tej smakowej. Jakie macie doświadczenia? Wszystkim zdrówka i gratulacje pięknych bobasków.
U mnie w laboratorium z automatu dają cytrynową, więc raczej nie ma znaczenia.
 
Hejka laski ja też nie mam czasu nadgonić, jeszcze pracuje, mam pytanie bo w przyszłym tyg planuje robić glukoze. Czy ta smakowa ma jakiś wpływ na wynik? Nie chce mi się iść na badanie z cytryną i tak pomyślałam o tej smakowej. Jakie macie doświadczenia? Wszystkim zdrówka i gratulacje pięknych bobasków.
podobno zależy tez jakie laboratorium, niektóre nie uznają smakowej, ale większość raczej tak
 
Hej Dziewczyny, czy można do Was dołączyć? :) Nie miałam ostatnio czasu, a teraz nie pracuję i chętnie bym do Was dołączyła. To moja pierwsza ciąża, termin na 27 kwietnia, ale kto wie, ja jestem z maja, może dzidziuś też będzie :D Spodziewam się chłopca :)

Widziałam że pytałyście o glukozę, ja miałam wczoraj badanie, robiłam w Luxmedzie i tam mieli glukozę cytrynową :) jeszcze nie miałam wyniku, mam nadzieję, że będzie w porządku.
 
Zazdroszczę wam, że możecie mieć smakową glukozę 🙈 U mnie to nawet cytryny nie pozwalają wcisnąć a niestety miasteczko małe i tylko w tym jednym laboratorium robią krzywą 🙈
 
Hejka dziewczyny dawno mnie tutaj nie było za dużo na głowie. Dzisiaj byłam na usg z dzidzią wszystko wporządku waży 661gram jestem w 24 tygodniu. Czuję sie dobrze chociaż schudłam 2 kg bo mialam troche stresu ale już jest ok.
Pochwale sie będzie córeczka.Zobacz załącznik 1355969Zobacz załącznik 1355970Zobacz załącznik 1355971Zobacz załącznik 1355972Zobacz załącznik 1355973
Wszystkie badania mam wporządku i to mnie najbardziej cieszy.
I to najważniejsze! Gratulacje
 
Zazdroszczę wam, że możecie mieć smakową glukozę 🙈 U mnie to nawet cytryny nie pozwalają wcisnąć a niestety miasteczko małe i tylko w tym jednym laboratorium robią krzywą 🙈
Ja byłam bardzo pozytywnie zaskoczona tym, że dostałam cytrynową bo myślałam że w standardzie to zwykła tylko. No ale to Medicover to może dlatego :D nie powiem żeby to jakieś super smaczne było, ale tak to chociaż smakowało jak mega przesłodzona lemoniada a nie sam cukier 😅
 
reklama
Hej Dziewczyny, czy można do Was dołączyć? :) Nie miałam ostatnio czasu, a teraz nie pracuję i chętnie bym do Was dołączyła. To moja pierwsza ciąża, termin na 27 kwietnia, ale kto wie, ja jestem z maja, może dzidziuś też będzie :D Spodziewam się chłopca :)

Widziałam że pytałyście o glukozę, ja miałam wczoraj badanie, robiłam w Luxmedzie i tam mieli glukozę cytrynową :) jeszcze nie miałam wyniku, mam nadzieję, że będzie w porządku.
Hej :) Zapraszamy! Może opowiesz coś o sobie 😊
 
Do góry