reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Hej dziewczyny 🙂 miałam być majowa mama, ale termin z usg wychodzi na kwiecień. Wiem już, że będę miała cięcie cesarskie 22 kwietnia. Czy któraś czeka na cesarkę razem że mną? 😉
 
reklama
Hej dziewczyny 🙂 miałam być majowa mama, ale termin z usg wychodzi na kwiecień. Wiem już, że będę miała cięcie cesarskie 22 kwietnia. Czy któraś czeka na cesarkę razem że mną? 😉
Wczoraj byłam, ale nadal nic nie wiem. U mnie zależy jaki duży będzie młody. Jestem już po jednym cięciu, a chciałam spróbować naturalnie. Mam podejść 14kwietnia i jak będzie duży to cięcie będzie po swietach, a jak nie to próbujemy naturalnie. Wczoraj było 36+0 i ważył 2800g
 
Wczoraj byłam, ale nadal nic nie wiem. U mnie zależy jaki duży będzie młody. Jestem już po jednym cięciu, a chciałam spróbować naturalnie. Mam podejść 14kwietnia i jak będzie duży to cięcie będzie po swietach, a jak nie to próbujemy naturalnie. Wczoraj było 36+0 i ważył 2800g
ja też po jednym cięciu w 2017. Jednak nie zdecydowałam się ma vbac ze względu na ciężki poród poprzednio. U mnie dzis 35+6 to jesteśmy bardzo blisko z terminami 🙂 trzymam kciuki, oby twoja próba się udała. Masz już jakieś skurcze? U mnie cisza, szyjka twarda, zamknięta. Byłam na wizycie w poniedziałek, mały ważył 2600g.
 
ja też po jednym cięciu w 2017. Jednak nie zdecydowałam się ma vbac ze względu na ciężki poród poprzednio. U mnie dzis 35+6 to jesteśmy bardzo blisko z terminami 🙂 trzymam kciuki, oby twoja próba się udała. Masz już jakieś skurcze? U mnie cisza, szyjka twarda, zamknięta. Byłam na wizycie w poniedziałek, mały ważył 2600g.
szyjka była zamknięta, ale wczoraj miałam twardy brzuch cały dzień, a dzisiaj bolą pachwiny jak nie wiem co...:(
 
szyjka była zamknięta, ale wczoraj miałam twardy brzuch cały dzień, a dzisiaj bolą pachwiny jak nie wiem co...:(
może powoooli coś się dzieje? Na tym etapie już niektóre dziewczyny chodzą z rozwarciem, więc może szyjka u Ciebie zaczyna 'pracowac' 🙂 u mnie cisza, ale to chyba powtórka z pierwszej ciąży 🙄 zero skurczy, boli, chociaż jak dużo chodzę i sprzątam to brzuch trochę twardnieje. Już się robi ciężko z tym brzuchem 🙄 Powoli mam myśli, że mogłabym w sumie już urodzić 😅 a to jeszcze 3 tyg
 
może powoooli coś się dzieje? Na tym etapie już niektóre dziewczyny chodzą z rozwarciem, więc może szyjka u Ciebie zaczyna 'pracowac' 🙂 u mnie cisza, ale to chyba powtórka z pierwszej ciąży 🙄 zero skurczy, boli, chociaż jak dużo chodzę i sprzątam to brzuch trochę twardnieje. Już się robi ciężko z tym brzuchem 🙄 Powoli mam myśli, że mogłabym w sumie już urodzić 😅 a to jeszcze 3 tyg
w czwartek jeszcze nie było rozwarcia, ale kto wie. Ogólnie pachwiny bolą mnie już od miesiąca, ale dzisiaj bardziej niż zwykle. Trochę wcześnie na poród, ale moja kumpela chodziła 3 tygodnie z 2cm rozwarciem i na końcu i tak wywoływali. Ja też już jestem zmęczona. Chociaż z doświadczenia wiem, że jakoś końcówka tygodnia jest dla mnie ciężka i jak prześpię cały poniedziałek, to pewnie będzie lepiej ;)
 
Cześć dziewczyny!
Potrzebuję pomocy bo chyba zaraz oszaleje.
Czy któraś z was ma problem z żołądkiem? Od rana dopadł mnie okropny ból zoladka..boli nawet jak biorę głębszy wdech. Mala leży główka do góry i zastanawiam się czy po prostu na nic mi nie naciska.. może macie jakieś sprawdzone sposoby ? Nospa nie pomaga.. 38tc
 
reklama
Do góry