reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Cześć dziewczyny!
Potrzebuję pomocy bo chyba zaraz oszaleje.
Czy któraś z was ma problem z żołądkiem? Od rana dopadł mnie okropny ból zoladka..boli nawet jak biorę głębszy wdech. Mala leży główka do góry i zastanawiam się czy po prostu na nic mi nie naciska.. może macie jakieś sprawdzone sposoby ? Nospa nie pomaga.. 38tc
lepiej chyba zadzwonić do ginekolog i się zapytac. Nie ryzykowałabym radzenie czegoś w tym tygodniu. Jak moja córka była główki do góry to też bolał mnie żołądek. Pewnie ta główka uwiera tam.
 
oo to jestesmy w tym razem 😁 mnie już stresik bierze 🙈 byłam u gina w poniedziałek, Młody waży 3 kilo. Ciągle mam wrażenie, że nie zdążę ze wszystkim. A to już w przyszłym tygodniu nasze maluszki będą na świecie, szok! Jak się czujesz?
Bardzo dobrze się czuje brzuch nocami boli czasami częściej mam te twardnienia brzucha ale jest dobrze mój synek tez miał na ostatniej wizycie 3kg:D mam nadzieje ze jeszcze troszku podrośnie w brzuchu.Powiedz mi czy robiłaś badania krwi na krzepnięcie i elektrolity bo mi nie mówili i skierowania nie dostałam żadnego
Myślisz ze to zależy od szpitala czasem każą robić czasem nie ? W piątek 7 rano mamy już być :)
 
Bardzo dobrze się czuje brzuch nocami boli czasami częściej mam te twardnienia brzucha ale jest dobrze mój synek tez miał na ostatniej wizycie 3kg:D mam nadzieje ze jeszcze troszku podrośnie w brzuchu.Powiedz mi czy robiłaś badania krwi na krzepnięcie i elektrolity bo mi nie mówili i skierowania nie dostałam żadnego
Myślisz ze to zależy od szpitala czasem każą robić czasem nie ? W piątek 7 rano mamy już być :)
mój lekarz nie kazał mi robić żadnych badań krwi do szpitala. Mam mieć kartę ciąży, wynik gbs, grupę krwi i przeciwciała. Ale to wcześniej wszystko już zrobiłam... Jak pytałam o badania do szpitala to powiedzial, że wszystko co im potrzebne zrobią na miejscu jak mnie już przyjmą na oddział. Tylko mi kazał się zgłosić w czwartek a ciecie z rana w piątek. Tak jest akurat w tym szpitalu 🙂 ciecie mi bedzie robił mój lekarz. Mówił, że ma nas trzy do ciachniecia tego 22 🙈 już mnie stresik bierze ostro
 
reklama
mój lekarz nie kazał mi robić żadnych badań krwi do szpitala. Mam mieć kartę ciąży, wynik gbs, grupę krwi i przeciwciała. Ale to wcześniej wszystko już zrobiłam... Jak pytałam o badania do szpitala to powiedzial, że wszystko co im potrzebne zrobią na miejscu jak mnie już przyjmą na oddział. Tylko mi kazał się zgłosić w czwartek a ciecie z rana w piątek. Tak jest akurat w tym szpitalu 🙂 ciecie mi bedzie robił mój lekarz. Mówił, że ma nas trzy do ciachniecia tego 22 🙈 już mnie stresik bierze ostro
Hehe ja się boje tego ze mnie wcześniej może wsiąść poród ze nie zdążymy dojechać xD najbardziej nerwy będą w piątek teraz staram się nie myśleć ale z drugiej strony już bym chciała żeby był ze mną ;) mamy już synka Adasia ma 13 lat teraz drugi syn będzie Oliwier duża różnica ale myśle ze będzie na plus w pierwszej ciąży byłam młoda z mężem teraz już to będzie takie macierzyństwo prawdziwe wtedy człowiek młody inaczej to wszystko przechodził teraz jest całkiem inaczej oby wszystko było ok i żeby były nasze pisklaki całe i zdrowe ;D
 
Do góry