reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
To trzymamy kciuki ! Powtarzałaś betę ? Jak się czujesz ? :)

W czwartek 15,3, a w sobotę 50,1.
Czuje się średnio. Przynajmniej 2 razy na noc wstaje na jakieś pół godziny, bo ból brzucha jest tak nie do zniesienia.
Miałam też biochemiczną w kwietniu, dlatego staram się podchodzić z dystansem.

Niemniej jednak staram się mieć nadzieję, że tym razem się wszystko uda :)
 
W czwartek 15,3, a w sobotę 50,1.
Czuje się średnio. Przynajmniej 2 razy na noc wstaje na jakieś pół godziny, bo ból brzucha jest tak nie do zniesienia.
Miałam też biochemiczną w kwietniu, dlatego staram się podchodzić z dystansem.

Niemniej jednak staram się mieć nadzieję, że tym razem się wszystko uda :)
Ładnie przyrasta :) aż tak boli cię brzuch ? Mi tez dokuczał przez kilka dni dość mocny dyskomfort ale dzisiaj jest jakby lepiej :) za to piersi mam tak gorące jak dwa węgielki 😂 i okropne wzdęcia już odliczam do wizyty bo chce sprawdzić czy chociaż pęcherzyk jest w dobrym miejscu :) będziesz robiła jeszcze betę do wizyty ?
 
Ładnie przyrasta :) aż tak boli cię brzuch ? Mi tez dokuczał przez kilka dni dość mocny dyskomfort ale dzisiaj jest jakby lepiej :) za to piersi mam tak gorące jak dwa węgielki 😂 i okropne wzdęcia już odliczam do wizyty bo chce sprawdzić czy chociaż pęcherzyk jest w dobrym miejscu :) będziesz robiła jeszcze betę do wizyty ?

Tak, ale już chyba co tydzień będę robić betę :)

Ja też normalnie przed okresem miałam tak, że tydzień przed, noc w noc, budziłam się z takimi właśnie bólami i brałam paracetamol. Dlatego też nie jestem zbytnią optymistką...
Co do piersi, to mam tak samo i jest to zdecydowanie przyjemniejszy objaw :p

A Ty też będziesz chodzić na betę? :)
 
Tak, ale już chyba co tydzień będę robić betę :)

Ja też normalnie przed okresem miałam tak, że tydzień przed, noc w noc, budziłam się z takimi właśnie bólami i brałam paracetamol. Dlatego też nie jestem zbytnią optymistką...
Co do piersi, to mam tak samo i jest to zdecydowanie przyjemniejszy objaw :p

A Ty też będziesz chodzić na betę? :)
Chyba nie, w czwartek lekarka pewnie i tak zleci powtórzenie bety wiec nie wiem czy jest sens. Spokój daje mo chyba to że naprawdę czuje się ciążowo co jest dla mnie zaskakujące bo nie wiedziałam że tak wcześnie się to czuje. Ewentualnie może zrobię test ciążowy jak coś uda mi się kupić 🙈
 
Dzień dobry ! U mnie po za wzdętym brzuchem tez nic, planuje dzisiaj posprzątać i trochę popracować bo pogoda kiepska, a jak u was ?
 
reklama
Obecnie jestem na urlopie, słoneczko pięknie świeci więc zamierzam cały dzień odpoczywać z książką 😁🌞
 
Do góry