reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Uff doczytałam, co prawda ledwo, bo dużo naskrobałyście, a ja od 16 ledwo oczy otwieram 🤪

Zjadłabym przez was burgera a o kopcu kręta to dziś mężowi gadałam. Taaaaką ochotę mam.

Koleżanko. Proszę podziel się przepisem bo ja z pudełka zawsze robiłam a wolałabym bez chemii 😉
 
reklama
Zazdroszczę z tym spaniem. Ja mogłabym spać non stop. Mam dwóch synków, jednego jeszcze kp więc same rozumiecie. Spanie to moje marzenie na stare lata 🤣🤣🤣 pamiętam że w każdej ciąży spałam bardzo dużo. W pierwszej spałam od 18 (po pracy) do rana 🤦😝 i wcale jakąś wyspana nie byłam 😜
Co do nerwów i obaw myślę że żadna z nas drugiej nie uspokoi tak na prawdę. Każda z nas ma swoją historię, swoje obawy i jest to od nas silniejsze. Forum jest zbawieniem bo na prawdę z wami można wyluzować i się uspokoić chociaż na momencik 😁 ale w sercu obawy zostają niestety i tego nie przeskoczymy...
 
Bo tak jest. Pierw dochodzi do implantacji i wtedy może dojść do takiego krawawienia, a dopiero po tym zaczyna rosnąć beta.
Ja mam nadzieję że to mohe plamienie to nie było nic złego ja poprostu jadę od 3 miesięcy na acardzie I tak to skojarzyłam. Więcej się to nie powtórzyło. Zobaczymy...czekam do wtorku...ja nie jestem zwolenniczka biegania po przychodniach robienia bety progesteronów itd. Będę na wizycie to się okaże
 
Ja mam nadzieję że to mohe plamienie to nie było nic złego ja poprostu jadę od 3 miesięcy na acardzie I tak to skojarzyłam. Więcej się to nie powtórzyło. Zobaczymy...czekam do wtorku...ja nie jestem zwolenniczka biegania po przychodniach robienia bety progesteronów itd. Będę na wizycie to się okaże

Ja wole na start sprawdzić przyrost bety, a potem szczerze to gowno daje, jak masz poronic to poronisz. W straconej ciąży miałam takie super wyniki, beta taka mega i co ? Nie udało się, ale nie powiedziane, ze teraz tak bedzie. Grunt myslec pozytywnie, dbac i konsultować
 
Zazdroszczę z tym spaniem. Ja mogłabym spać non stop. Mam dwóch synków, jednego jeszcze kp więc same rozumiecie. Spanie to moje marzenie na stare lata 🤣🤣🤣 pamiętam że w każdej ciąży spałam bardzo dużo. W pierwszej spałam od 18 (po pracy) do rana 🤦😝 i wcale jakąś wyspana nie byłam 😜
Co do nerwów i obaw myślę że żadna z nas drugiej nie uspokoi tak na prawdę. Każda z nas ma swoją historię, swoje obawy i jest to od nas silniejsze. Forum jest zbawieniem bo na prawdę z wami można wyluzować i się uspokoić chociaż na momencik 😁 ale w sercu obawy zostają niestety i tego nie przeskoczymy...
Ile dzieci mają?
My też kp jeszcze.
 
reklama
Do góry