reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Ja wole na start sprawdzić przyrost bety, a potem szczerze to gowno daje, jak masz poronic to poronisz. W straconej ciąży miałam takie super wyniki, beta taka mega i co ? Nie udało się, ale nie powiedziane, ze teraz tak bedzie. Grunt myslec pozytywnie, dbac i konsultować
Kurcze może ja też skoczę jutro na bete. Rzeczywiście dobrze sprawdzić najpierw ten przyrost. To robić, betę, morfologię, cukier, progesteron i coś jeszcze?
 
reklama
Ja wole na start sprawdzić przyrost bety, a potem szczerze to gowno daje, jak masz poronic to poronisz. W straconej ciąży miałam takie super wyniki, beta taka mega i co ? Nie udało się, ale nie powiedziane, ze teraz tak bedzie. Grunt myslec pozytywnie, dbac i konsultować
To było jednorazowo blado różowy śluz...może to progesteron może coś innego okaże się pewnie we wtorek...co ma być to będzie...nie chce sue nakrecać...dbam o siebie dużo śpię i staram się nie zwariować przede wszystkim
 
Jesteś na wychowawczym?
Nie, właśnie w maju wróciłam do pracy 😁 już nie mogłam się doczekać powrotu a tu siup dwie krechy. Cieszę się bardzo ale mam dużo obaw. Wiem że im szybciej tym lepiej bo robota poczeka no ale już się zaangażowałam w nowe obowiązki, zaczęłam walczyć o awans 🤦😜 no cóż. Trzymajcie kciuki żeby była córa bo będzie u nas jak w rodzince.pl a ja zwariuje z 4 chłopami 🤣🤣🤣
A ty jesteś na macierzyńskim jeszcze. To ci się udało wstrzelić 💪💪💪😎
 
Nie, właśnie w maju wróciłam do pracy 😁 już nie mogłam się doczekać powrotu a tu siup dwie krechy. Cieszę się bardzo ale mam dużo obaw. Wiem że im szybciej tym lepiej bo robota poczeka no ale już się zaangażowałam w nowe obowiązki, zaczęłam walczyć o awans 🤦😜 no cóż. Trzymajcie kciuki żeby była córa bo będzie u nas jak w rodzince.pl a ja zwariuje z 4 chłopami 🤣🤣🤣
A ty jesteś na macierzyńskim jeszcze. To ci się udało wstrzelić 💪💪💪😎
Właśnie ja mam trochę pod górkę. Kończy mi się,muszę iść w tyg złożyć o wychowawczy,myślę jak to rozegrać mądrze. Umowy nie miałam szału,ale zawsze to kilka złotych. W poprzedniej ciąży byłam na l4 od początku(córka urodziła się wcześniej). No nic,bede musiała rozmawiać w pracy.
 
Mam do Was pytanie. Od 08.maja przebywam na zwolnieniu lekarskim (mobbing), umowa wygasła mi z końcem czerwca. Teraz jestem dalej na zwolnieniu, od 9 sierpnia od ginekologa. Orientujecie się jak to dalej będzie wyglądało. Macierzyński, rodzicielski, wychowawczy. Korzystałam chyba tylko z tego kosiniakowego w 1 ciąży, ale to była inna sytuacja bo umowa automatycznie przedłużyła się do dnia porodu. Czy będzie mi się cokolwiek należało bo ja się w ogóle na tym nie znam 🤦🤦🙈
 
reklama
Uff doczytałam, co prawda ledwo, bo dużo naskrobałyście, a ja od 16 ledwo oczy otwieram 🤪

Zjadłabym przez was burgera a o kopcu kręta to dziś mężowi gadałam. Taaaaką ochotę mam.

Koleżanko. Proszę podziel się przepisem bo ja z pudełka zawsze robiłam a wolałabym bez chemii 😉
Ja robię z tego przepisu, jest przyszny 🙂
 
Do góry