reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Mam do Was pytanie. Od 08.maja przebywam na zwolnieniu lekarskim (mobbing), umowa wygasła mi z końcem czerwca. Teraz jestem dalej na zwolnieniu, od 9 sierpnia od ginekologa. Orientujecie się jak to dalej będzie wyglądało. Macierzyński, rodzicielski, wychowawczy. Korzystałam chyba tylko z tego kosiniakowego w 1 ciąży, ale to była inna sytuacja bo umowa automatycznie przedłużyła się do dnia porodu. Czy będzie mi się cokolwiek należało bo ja się w ogóle na tym nie znam 🤦🤦🙈
Chyba tylko kosiniakowe.
 
reklama
Pytanko do dziewczyn które korzystają z Medicovera - robiła już któraś grupę krwi? Zastanawia mnie po jakim czasie jest wynik?
 
Starszak 4,5 a młodszy 15 miesięcy... Hahaha ale będzie jazda jak urodzi się kolejne ❤️ liczę cichutko na córkę, marzy mi się. 😍 ...😜 jak je pomieścić do samochodu???!? Bo z mężem zaczynamy panikować 😝
Nooo to będziemy mieć o czym rozmawiać 🤪 mam podobną różnice 😉

Co do samochodów to my też się rozglądamy. Nie ma z czego wybierać powiem szczerze. Bardzo mało samochodów jest na 3 foteliki z tyłu, a te ładniejsze są w cholerę drogie.
 
Ja już dziś zaliczyłam wizytę u rodzinnego po L4. Jeszcze nim sie dowiedziałam o ciąży miałam bóle w krzyżu, i wcale nie znikają, w tamtym tygodniu bylam dwa dni w pracy i wiem, że nie dam rady teraz, jak tylko dłużej stoję, siedze czy chodzę to zaczyna boleć 😔 mam skierowanie do ortopedy plus jeszcze przed wizytą u ginekologa się skonsultować czy te bóle mogą być związane z ciążą czy nie.
 
reklama
Nooo to będziemy mieć o czym rozmawiać 🤪 mam podobną różnice 😉

Co do samochodów to my też się rozglądamy. Nie ma z czego wybierać powiem szczerze. Bardzo mało samochodów jest na 3 foteliki z tyłu, a te ładniejsze są w cholerę drogie.
My mamy forda mondeo świeżo kupionego, więc na pewno nie zmieniamy. Jedyne co mogę powiedzieć to to że jest wielki i myślę że wciśniemy 3 z tyłu. Starszak już ma recaro przodem do kierunku jazdy, młodszy tyłem do kierunku jazdy max way'a, a jak patrzyłam dzisiaj to pomiędzy wciśniemy najmłodszą Królewne <3
 
Do góry