reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Hej! Dołączam i ja [emoji846] termin z apki 05.04, piątkowa beta 33 (dwa dni wcześniej była 13), zrobię kolejną jutro i w czwartek :)
Starałam się o ciążę prawie rok, boję się że coś będzie nie tak, więc liczę że badania mnie trochę uspokoją [emoji2]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry [emoji4]
Jak się czujecie? U mnie dalej objawów brak[emoji85]
@staraczek8991 Dobrze wiem co czujesz. Trzymam mocno kciuki[emoji847]
Mi dokuczają od wczoraj sutki i trochę pobolewa mnie macica, poza tym nie czuję się w ogóle ciążowo. [emoji846] Ale oczywiście, w poprzednich cyklach nieciążowych miałam wszystkie możliwe objawy [emoji38]
 
Hej! Dołączam i ja [emoji846] termin z apki 05.04, piątkowa beta 33 (dwa dni wcześniej była 13), zrobię kolejną jutro i w czwartek :)
Starałam się o ciążę prawie rok, boję się że coś będzie nie tak, więc liczę że badania mnie trochę uspokoją [emoji2]
Hej! Fajnie że nas co raz więcej :) kiedy pierwsza wizyta ? Rozumiem twoje obawy bo nam starania zajęły 13 cykli także lekki stres tez jest czy wszystko ok, ale trzeba myślec pozytywnie. W naszym stanie stres nie jest wskazany :)
 
Witam dziewczyny ❤️ co prawda termin z OM wypada mi na 26.03 ale jak wiadomo po drodze coś może się przesunąć i wypadnie na początek kwietnia 🤷🏼‍♀️😁 wizytę (pierwsza) mam zaplanowana na 6 sierpnia (dopiero) na razie czuję się praktycznie jakbym w ciąży nie była 🙆🏼‍♀️ o moim stanie przypominają mi jedynie piersi 🤕😖
 
Hej! Fajnie że nas co raz więcej :) kiedy pierwsza wizyta ? Rozumiem twoje obawy bo nam starania zajęły 13 cykli także lekki stres tez jest czy wszystko ok, ale trzeba myślec pozytywnie. W naszym stanie stres nie jest wskazany :)
Pierwszą wizytę u gina mam w piątek, a usg 11 sierpnia [emoji846] chciałam iść na usg jak już będzie pewne czy jest serduszko [emoji846]
Staram się myśleć pozytywnie, ale ciężko jest mi się pozbyć obaw [emoji3]
 
Jak tak patrzę na wasze terminy wizyt to ja się zapisałam o wiele za wcześnie 🙈🙈🙈
To jest twoja pierwsza ciąża? Ja w pierwszej też chciałam jak najszybciej mieć wizytę za sobą, zobaczyć czy wszystko ok i przede wszystkim potwierdzić ciążę. Teraz jestem w 3 ciąży i mam jakiś większy luz w sobie.
 
To jest twoja pierwsza ciąża? Ja w pierwszej też chciałam jak najszybciej mieć wizytę za sobą, zobaczyć czy wszystko ok i przede wszystkim potwierdzić ciążę. Teraz jestem w 3 ciąży i mam jakiś większy luz w sobie.
Tak to moja pierwsza ciąża dodatkowo na początku sierpnia wyjeżdżamy do Chorwacji i ponad 2 tyg nas nie będzie
 
reklama
Mi dokuczają od wczoraj sutki i trochę pobolewa mnie macica, poza tym nie czuję się w ogóle ciążowo.
emoji846.png
Ale oczywiście, w poprzednich cyklach nieciążowych miałam wszystkie możliwe objawy
emoji38.png
Zazwyczaj z tymi objawami tak jest😁
 
Do góry