reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dziewczyny, mam pytanie z czapy. Bo niedługo wychodzę na wizytę, będę w galerii i mogę iść do sklepu AGD. Od kilku dni strasznie mam ochotę na gofry. I chciałabym kupić gofrownicę 😅 Czy macie może w domu i czy polecacie konkretny model? Bo już się dowiedziałam, że te z Lidla 3w1 wcale nie robią gofrów :D
Ja mam do polecenia, najlepsze gofry jakie jadłam w życiu 😍 sama pilnuje czasu więc nie trzeba co chwilę sprawdzać czy już się upiekły, odkąd ją mam od ponad roku to jestem zakochana miłością bezgraniczną i co chwilę trzaskam gofry 😂 Götze & JENSEN DW900, może do najtańszych nie należy ale przetestowałam już kilka i uważam że lepiej wydać raz więcej i mieć rzeczywiście przepyszne i prawdziwe, chrupiące gofry niż kupić coś taniego i nie używać bo wyjdą jakieś kapcie 😅
 
reklama
My mamy firmy dezal dostaliśmy od teściowej, bardzo dobra, ale cena troche powala.

Ja mam do polecenia, najlepsze gofry jakie jadłam w życiu 😍 sama pilnuje czasu więc nie trzeba co chwilę sprawdzać czy już się upiekły, odkąd ją mam od ponad roku to jestem zakochana miłością bezgraniczną i co chwilę trzaskam gofry 😂 Götze & JENSEN DW900, może do najtańszych nie należy ale przetestowałam już kilka i uważam że lepiej wydać raz więcej i mieć rzeczywiście przepyszne i prawdziwe, chrupiące gofry niż kupić coś taniego i nie używać bo wyjdą jakieś kapcie 😅


DZIĘKI WAM! Sprawdzę obie :D Nooo właśnie, nie chcę takich kapci tylko porządne gofeeery :D W takim razie pewnie lepiej będzie zamówić przez internet.. mam nadzieję, że mąż również zrozumie powagę sytuacji :D
 
Ja miałam już prędzej czasem bóle w krzyżu, głównie podczas miesiączki, czasem też po pracy jak się nadźwigalam, no ale umówmy się praca na magazynie lekka nie jest, ale ten ból w pośladku zaczął się nagle w sobotę i to już tak dość silnie, wczoraj caly dzien leżenia było okej, dzis więcej ruchu i od nowa boli 😣 mam nadzieję, że ortopeda jakos mi pomoże, bo nie wyobrażam sobie powrotu do pracy przez to skoro nawet na zakupach wymiękam

Możesz mieć po prostu jakiś ucisk na nerw i stąd ten ból oraz promieniowanie do pośladka. Ortopeda powinien pomóc. Dobrze, że idziesz 🙂
 
reklama
Dobra, to pofatyguje się i prześle te "amerykańskie teorie spiskowe dla plaskoziemcow" 🤣 chociaż obiecałam sobie, że nie będę już wchodziła w dyskusję z kimś kto lubi tzw świętospokojanizm, szczególnie jak już jest zaszczepiony, tym bardziej ciężko się czyta i słucha. Jeśli potrafisz po angielsku to proszę bardzo, bo to oryginalny dokument USA. I wysyłam przetłumaczony króciutki fragmencik. Polski związek niezależnych adwokatów już proceduje nad tymi dokumentami. I jeszcze chociażby spis treści dokumentów jakie wydaje WHO, ale pewnie też przerobiony w Photoshopie 🤣👍

Ach te teorie spiskowe . 12 lipca WHO wydała serię publikacji na temat zarządzania edycją ludzkiego genomu.
Tutaj zrzut z publikacji ISBN: 978-92-4-003006-0
Dokument jest przerażający.
Zmienianie DNA, kontrola, wszystko, czego się obawialiśmy, jest już oficjalnym programem WHO.

Pozdrawiam i naprawdę spokojnej głowy życzę, ciężko jest się nie wkurzac wiedząc, że przyjęło się truciznę, lepiej brnąć dalej z wiarą, że koncerny farmaceutyczne i rząd chcą nas uzdrowić. 🤣 Nie no powiem Ci, że zrobiłaś mi dzisiaj dzień, naprawdę, dziękuję 😇🤩🥳
Ja Was wszystkie najmocniej przepraszam, naprawde mnie ciężko wyprowadzić z równowagi ale w tym momencie jesteś Paula32 pierwszą osobą tutaj, która zaczyna mi grać na nerwach.
Myślę że ty z tych osob ktore wiedza najlepiej i za wszelką cenę do swoich mądrości musisz przekonywac innych. Ci inni oczywiscie na pewno nie mają racji, bo Twoja jest najtwojsza? I jeszcze stawiasz sie w pozycji oswiecajacej tych niektorych z ciemnogrodu (zaszczepionych badz planujacych to)?
Gratuluje empatii. Są kobiety ktore straciły ciążę przez covid. Inne planujace ciążę wiedzac o takich historiach podjęły decyzje o zaszczepieniu a tu tu wyciągasz informacje ze te wlasnie kobiety to humanoidy, może przez to ich dzieci w brzuchach rowniez? Na pewno im/nam to potrzebne, bo widać po tym forum ze poziom stresu u nas ciezarnych jest tak niski ze trzeba sobie go podnosic, tego typu rewelacjami...
Uszanuj charakter tego forum i daruj sobie, bo to zaczyna byc irytujące.
 
Do góry