reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Mi też wyszło TSH 2.6 czyli lekko wyższe niż normy ale lekarz powiedział, że to jest bardzo blisko granicy i nic złego się jeszcze nie dzieje. Mamy potem je ponownie zbadać ale nie mówił, że coś jest źle czy za wysoko. Także na razie staram się być spokojna mimo że też duzo się naczytałam internetu o tym tsh i panikowałam od razu...
Ojej, a ja właśnie spojrzałam na swoje wyniki i TSH mam 2,84, a wizytę u ginekologa dopiero za dwa tygodnie. Myślicie, że powinnam się umówić do endokrynologa szybciej?
 
reklama
Dziś byłam na badaniach...6 probówek...lecialo super po tej heparynie...lekarz zaszalał bo Panie mówiły o tyle badań aż... 😂 dziś w sklepie pierwszy raz przemawiały do mnie produkty...czipsy paprykowe...no musiałam...śledzik ala matias 😂
O jeju na śledzie mam mega fazę 🤩 mam w lodowce „śledzika na raz” z lisnera, zaraz sobie zjem, dzięki 🤣
 
Ja nie mam zadnych objawow ciazy procz bolących piersi i od czasu do czasu delikatnego bolu brzucha. Az zaczynam sie zastanawiac czy wszystko Ok 🙈😬
Czuje sie swietnie. Na poczatku moze 2-3 dni czulam delikatne mdlosci ale nic poza tym. W czwartek pierwsza wizyta🤞🏼
 
I ja też przy Waszych licznych objawach czuję się jak nie w ciąży...:):) Jem dużo, wszystko smakuje mi 2x bardziej niż wcześniej. Czasami tylko pojawiają się drobne mdłości, ale właśnie zjedzenie przekąski pomaga. Poza tym, żadnych dolegliwości. Przytulam mocno te z Was, które "umierają" z negatywnych dolegliwości!
 
To ja wcześniej miałam straszną fazę na kwaśne żelki, miałam kompletny brak apetytu ale żelki tolerowałam i mogłam wcinać tonami. Teraz już z apetytem nie mam problemu ale żelki dalej są pycha 😁
 
Widze nie jestem sama. Mi daje bardzo w kość, wymioty, mdlosci na przemian z jedzeniem. Generalnie towarzyszy mi tez mega przygnebienie i spac w nocy nie moge

Wiec bardzo zazdroszcze tym ktore sie swietnie czuja.



Ja juz jestem po 3 wizytach, teraz 15 mam prenatalne. 3 wizyty poniewaz pierwsza wizyte mialam u innego lekarza, potem zmienilam.
Ja tez zazdroszczę tym co się super czuja. Dla mnie ciąża to nie jest jak na razie w ogóle super czas. Od mdłości, do mdłości. Jak jem to jest trochę lepiej (ale nie mam apetytu w ogóle i się zmuszam). Czuje się jakbym od miesiąca miała dzień w dzień grypę brzuszna. Jeszcze niedawno się przeprowadziliśmy i wszystko pachnie taka nowością, ze czasem siedzę na tarasie w kocu bo to jedyne miejsce gdzie mnie nie mdli od zapachów. No koszmar.
 
reklama
Do góry