reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Za mna chodzi kapusta kiszona 🙂
Wy juz macie skierowania na prenatalne a ja nadal nic. Nawet lekarka nic nie wspomniała.
ja też nie mam jeszcze skierowania. Mam nadzieję że dostanę 15.09 a przynajmniej zapytam 🙂 na pierwszej wizycie z natłoku informacji i emocji akurat o to zapomniałam zapytać, ale mam jeszcze czas 😊
 
reklama
cześć 🌸 ja też po wizycie, widziałam już dzisiaj bijące serduszko 💗 dostałam luteinę na podtrzymanie, bo powiedziałam o plamieniach
okazuje się, że to dopiero 6+1, karta ciąży założona, termin porodu na 1 maja 💗

jeśli pozwolicie zostanę na kwietniowym wątku😬
 
Ja nawet jak mam mdłości to i tak chodzę glodna, ale kompletnie na nic nie mam apetytu 🙈 dziś tak samo, całe szczęście przyjaciółka mi podesłała pomysł na obiad i mam przepyszną zupe krem z cukinii, no mistrzostwo świata 😍 szukam jakiś bezmięsnych potraw, bo od mięsa mnie odrzuca, śmierdzi mi strasznie 🤢🙈
Mam ogromną cukinię. Podasz przepis jak mówisz, że taka dobra?
 
Dziewczyny, mam pytanko o I badania prenatalne, czy wy badanie krwi będziecie miały na miejscu razem z USG, czy badanie bhcg i pappa robicie osobno?
Mi dzisiaj lekarz powiedział, ze wszytko będę mieć jednego dnia na miejscu, ale wspominał, ze to zależy od kliniki do której się idzie. Czasem robią osobno.
 
Naprawdę jest dobra? Bo dla mnie wydaje się jakaś taka ... hmm ... biedna? 😂 Tylko cebula i cukinia 😉
Czasem najprostsze przepisy są najlepsze 😉 właśnie cebula i czosnek podkręcają smak, do tego grzanki, które też robią robotę 😊 ja akurat lubię takie proste przepisy z małą ilością składników, nie potrzebuje wykupić pół sklepu, zazwyczaj wszystko mam pod ręką 😅
 
Czasem najprostsze przepisy są najlepsze 😉 właśnie cebula i czosnek podkręcają smak, do tego grzanki, które też robią robotę 😊 ja akurat lubię takie proste przepisy z małą ilością składników, nie potrzebuje wykupić pół sklepu, zazwyczaj wszystko mam pod ręką 😅
Co racja to racja. No i nie narobię się jak dziki wół 😜😜😜
 
reklama
Wiecie co, już zgłupiałam. To pierwsze USG prenatalne genetyczne robi się od razu z testem pappa z krwi? Czy dopiero jak coś nie tak na USG wyjdzie?
 
Do góry