reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny, która z Was ma usg prenatalne w tym tygodniu? [emoji846] Ja idę w piątek i będzie to równo 12+0, obawiam się i nie mogę się doczekać jednocześnie [emoji3]
Ja tez idę w piątek to również będzie moje prenatalne i ten sam tydzień :D na która masz wizytę ? Tez zaczynam wariować, ostatnio byłam w 7+4 sprawdzić serduszko
 
Ale dzisiaj okropny dzień.... w jednym dniu same piekne zdjęcia i cudowne wiadomości a w inny dzień ktoś przeżywa tragedię ehhhh.. 😪😪
 
Bardzo mi przykro, tyle smutnych wiadomości. A mnie też dopadają najczarniejsze z myśli. Już nie wierze w to że usłyszę cos dobrego w środę. Z nerwów żołądek mi się zaciska. Chciałabym mieć to za sobą bo nie mogę normalnie funkcjonować😣
 
Jestem już po USG i wizycie w szpitalu. Niestety serduszko nie bije od 2 tygodniu😢. W przeciągu 2 tygodni nastąpi poronienie, dostałam przeciwbólowe i z powodu 3 niepowodzenia teraz dostałam skierowanie do kliniki płodności i mnie dokładnie sprawdzą co może być ze mną nie tak i w przypadku następnej ciąży będą mnie dokładnie nadzorować i sprawdzać.

Dziękuję raz jeszcze za wsparcie❤️

Dziewczyny życzę Wam pięknych i zdrowych i roześmianych dzieci! Jesteście wspaniała grupą, cudownych kobiet wierzę, że wszystkie dotrwacie do mety😘

Ja jestem rozbita, smutna i przeplakałam swoje, ale mam cudownego mężczyznę, który jest koło mnie i trzyma mnie, żebym się jeszcze bardziej nie rozleciała. Nie będę się poddawać, ale muszę najpierw się zregenerować i pozbierać do kupy mentalnie.

Przykro mi. Trzymaj się
 
Bardzo mi przykro, tyle smutnych wiadomości. A mnie też dopadają najczarniejsze z myśli. Już nie wierze w to że usłyszę cos dobrego w środę. Z nerwów żołądek mi się zaciska. Chciałabym mieć to za sobą bo nie mogę normalnie funkcjonować😣
Do środy już nie daleko😊 Zobaczysz wszytko będzie dobrze😊
 
reklama
Do góry