reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Tylko duphaston i acard, witaminy dla ciężarnych. Pierwsze wyniki mam super i niczego więcej nie dostałam. No i mam się cieszyć ciążą i przestac zamartwiać...zalecenie lekarza!😃
Mój lekarz (złoty człowiek!) też najbardziej martwi się moim samopoczuciem. Nawet mam wyznaczone "rezerwowe" terminy między wizytami w razie gdybym musiała przyjść na szybkie USG się uspokoić. 🙈 Ale jak nic się nie dzieje to z tego nie korzystam.
 
reklama
Trzymamy kciuki! ✊ Z ciekawości spytam - cały lipiec i sierpień udzielałaś się na marcowych mamach, termin masz na 21.03, więc skąd pomysł, żeby dołączyć do naszej kwietniowej grupy? 😅

Ja wczoraj z mężem zrobiłam wstępną selekcję imion dla dziewczynki (odrzucaliśmy te, które nam się absolutnie nie podobają) i zostało nam 36 do wyboru. 😂 Będziemy drogą eliminacji pozbywać się kolejnych, a potem pomyślimy o chłopcu. Mąż nagle wczoraj zapałał wielką miłością do imienia Gabriela i Gabriel, więc zobaczymy. 🤣
a spoczko dziękuje ❤️ właśnie tam się rzadko udzielałam po prostu tu nie wiem jakoś lepiej się czuje trafiły się super dziewczyny 😘 mam nadzieje ze nie macie mi tego zła choć termi wypada praktycznie prawie koniec marca to trochę podciągnęłam 🤣🤣 oby tak nie
 
Badanie prenatalne jest na dobrym, dokladnym sprzecie robione przez lekarzy ktorzy maja certyfikat ktory ich upowaznia do wykonania takiego badania. Jest mierzone duzo parametrow z duza dokladnoscia jak wlasnie np fald karkowy dziecka, kosc nosowa, dlugosc kosci udowych itp. Zwykle usg obejmuje zmierzenie ilosci wod, dlugosci ogolnej plodu, zmierzenia akcji serca.
dzięki wielki za informacje !
 
Śniło wam się coś dziwnego? Mnie sue śniło że mam już całkiem spory brzuch...to chyba dobra wróżba😄 ale mój partner coś mamrotał przez sen, cmokał...budzę go i pytam co jest...a on mi n to że jelonek kopytkami gres w przedpokoju niszczy🤣🤣🤣
O jejku ja mam takie szalone sny, ze po prostu codziennie śmieje się sama z siebie. Ostatnio śniło mi się, ze idę na ślub do Kylie Jenner i Kim Kardashian pożycza mi sukienkę, ale nagle wpada moja mama i oskarża mnie o kradzież t-shirtu po czym przyjeżdzają służby specjalne i sprawdzają czy koszulka jest oryginalna 😂😂 Nawet nie interpretowałem tego z sennikiem bo od czego by tu zacząć 😂😂😂
 
Oby leki sprawiły ze szczęśliwie donosisz ciąże ✊ znasz przyczyny wcześniejszych poronień ?
W pierwszym wypadku nie wiadomo a w drugim w badaniu genetycznym wyszła trisomia 21 plus w badaniach immunologicznych okazało się że (najpewniej w czasie pierwszego poronienia, której najprawdopodobniej było czystym przypadkiem) mój organizm wytworzył przeciwciała "przeciwko mężowi". Także jakiejś pewnej przyczyny nie ma. Mogło być to albo to albo to albo przypadek. 🤷🏻‍♀️
 
Śniło wam się coś dziwnego? Mnie sue śniło że mam już całkiem spory brzuch...to chyba dobra wróżba😄 ale mój partner coś mamrotał przez sen, cmokał...budzę go i pytam co jest...a on mi n to że jelonek kopytkami gres w przedpokoju niszczy🤣🤣🤣

Idealne pytanie dla mnie po dzisiejszej nocy. Wyobraźcie sobie, że obudziłam się w środku nocy i byłam 100% przekonana, że na toaletce siedzi sobie mały czarny kot lub inny zwierz i macha ogonem. Oczywiście nie mam żadnego kota 😅 Przerażona obudziłam męża i mówie mu żeby sprawdził co to, a ja schowałam się pod kołdrę 🤣 Podszedł tam, mówi że nic nie ma a ja mówie że jest i ma sprawdzić. Cóż, to była zasłona 😅
 
Melduję się i ja z moim 29 mm szczęściem 🥰 Wszystko jest w porządku, serduszko bije ❤️ Teraz zostały mi 3 tygodnie czekania do kolejnej wizyty 😁
C9B583AF-2E6E-43ED-BC2F-C81F522C6983.jpeg
 
reklama
Do góry