reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Tak w ogóle to ja jestem doskonałym przykładem bezobjawowej ciąży, bo ja prócz bólu piersi (który tak swoją drogą już prawie całkowicie zniknął) podczas ciąży czuję się lepiej niż przed nią 🤣
Super! Pozazdrościć 😍 Ja tez nie miałam żadnych objawów aż tu nagle 7+2 bodajże wybiło i jak piorun strzelił: omdlenia, zaparcia, zgaga, dzisiaj nawet pierwsze wymioty 😅 Wczesniwj po za awersja do jedzenia i spuchniętym piersiami tez zero śladów ciąży 😀
 
Gratulacje! 😍 Na kiedy masz planowany termin porodu? Zaczęły się prenatalne, więc ruszam z listą. 😄

Z tego co dziewczyny pisały mam na razie listę dat prenatalnych i będę je zmieniać na daty porodu +dodawać kolejne dziewczyny. 😁
kasza_lotekX
Leah17.wrz
Hotaru17.wrz
lepsze zycie 202117.wrz
UniCat20.wrz
ancyssko21.wrz
Ann8101.paź
Sandra230707.paź
Kropka2908.paź
M_imi12.paź
Paolx14.paź
Anuuula14.paź
TePati_9515.paź
Cześć dziewczyny,
Ja jestem z Wami prawie od początku mało się udzielam, ale czytam co u Was. Gratuluję wszystkim ☺️ U mnie prenatalne 13.10
Ostatnia wizyta 14.09 i bobas miał 1,67cm.
 
Gratulacje! 😍 Na kiedy masz planowany termin porodu? Zaczęły się prenatalne, więc ruszam z listą. 😄

Z tego co dziewczyny pisały mam na razie listę dat prenatalnych i będę je zmieniać na daty porodu +dodawać kolejne dziewczyny. 😁
kasza_lotekX
Leah17.wrz
Hotaru17.wrz
lepsze zycie 202117.wrz
UniCat20.wrz
ancyssko21.wrz
Ann8101.paź
Sandra230707.paź
Kropka2908.paź
M_imi12.paź
Paolx14.paź
Anuuula14.paź
TePati_9515.paź
4 kwietnia ! 😍
 
Super! Pozazdrościć 😍 Ja tez nie miałam żadnych objawów aż tu nagle 7+2 bodajże wybiło i jak piorun strzelił: omdlenia, zaparcia, zgaga, dzisiaj nawet pierwsze wymioty 😅 Wczesniwj po za awersja do jedzenia i spuchniętym piersiami tez zero śladów ciąży 😀
U mnie wg usg 9+5 więc mam nadzieję, że taki brak objawów utrzyma się już do końca 😅
 
O jejku ja mam takie szalone sny, ze po prostu codziennie śmieje się sama z siebie. Ostatnio śniło mi się, ze idę na ślub do Kylie Jenner i Kim Kardashian pożycza mi sukienkę, ale nagle wpada moja mama i oskarża mnie o kradzież t-shirtu po czym przyjeżdzają służby specjalne i sprawdzają czy koszulka jest oryginalna 😂😂 Nawet nie interpretowałem tego z sennikiem bo od czego by tu zacząć 😂😂😂
Mnie się ostatnio śniło ze szlam na spacer i nagle leniwiec wybija szybę w aucie, wsiada do środka na śmiejące kierowcy i się uśmiecha🤣 zryta głowa 😂

W pierwszym wypadku nie wiadomo a w drugim w badaniu genetycznym wyszła trisomia 21 plus w badaniach immunologicznych okazało się że (najpewniej w czasie pierwszego poronienia, której najprawdopodobniej było czystym przypadkiem) mój organizm wytworzył przeciwciała "przeciwko mężowi". Także jakiejś pewnej przyczyny nie ma. Mogło być to albo to albo to albo przypadek. 🤷🏻‍♀️
O kurczę, bardzo mi przykro :( straszne doświadczenia.. teraz musi być już dobrze, jesteś obstawiona lekami❤️
 
Ja mam usg prenatalne 01.10 ale u swojego lekarza, nie ma on certyfikatu ale ma wszystko pomierzyć. Dodatkowo chyba zrobie prywatnie pappe i wolna betę hcg, bo na stronie fmf jest kalkulator i można samemu wpisać dane i obliczyć 🤔
 
reklama
Dziewczynki, idę dziś na imprezę firmową i w związku z tym takie może głupie pytanie czy mogę tańcować do woli? Ciąży nie mam zagrożonej ale sportów nie uprawiam i raczej senny tryb życia teraz prowadzę, jak potańuje to czy nie naraze dzidzi na dyskomfort???🙈🙈🙈
pewnie. Kiedyś byłam na weselu to kobitka tańcowała w 8 miesiącu
 
Do góry