reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Jaką infekcję masz? Dostałaś jakieś leki?
Lekka grzybicza, dostałam globulki typowo na infekcje na 3 dni plus później na 10dni jakieś w celu wyrównania flory bakteryjnej, nazw nie ma sensu podawać bo raczej w Polsce przepisują inne preparaty 😊 generalnie usłyszałam, że nic strasznego, w ciąży wręcz "normalne", że się pojawiają tego typu infekcje, ale reagować trzeba od razu 😊
 
reklama
Widzę, że wielu tatusiów liczy na chłopca😁 aby siusiaka doszukują 😂 ja syna mam z poprzedniego związku i o dziwo mój parter chce córkę 🤭 mówi, że chłopca mamy 🥰 cieszę się, że akceptuje syna ❤️ powiem Wam, że największym wyzwaniem było wytłumaczenie mojemu synkowi, że dzidziuś będzie mówić tato do mojego partnera a nie do ojca syna 😐 oj był płacz..
 
Widzę, że wielu tatusiów liczy na chłopca😁 aby siusiaka doszukują 😂 ja syna mam z poprzedniego związku i o dziwo mój parter chce córkę 🤭 mówi, że chłopca mamy 🥰 cieszę się, że akceptuje syna ❤️ powiem Wam, że największym wyzwaniem było wytłumaczenie mojemu synkowi, że dzidziuś będzie mówić tato do mojego partnera a nie do ojca syna 😐 oj był płacz..
U mnie była sytuacja, ze to mój brat kiedy był mały nie rozumiał czemu na jego tatę mówię po imieniu mimo ze jesteśmy rodzeństwem. Między nami jest 8 lat różnicy - to chyba nie tak dużo bo dopiero teraz to się wyrównało i mój braciszek w październiku skończy 18 lat. Ale pamietam ile mama musiała się nagimnastykować żeby jakoś mu to wytłumaczyć. Później już tyle nie pytał. Chyba wszystko musi przyjsc z wiekiem..
 
U mnie była sytuacja, ze to mój brat kiedy był mały nie rozumiał czemu na jego tatę mówię po imieniu mimo ze jesteśmy rodzeństwem. Między nami jest 8 lat różnicy - to chyba nie tak dużo bo dopiero teraz to się wyrównało i mój braciszek w październiku skończy 18 lat. Ale pamietam ile mama musiała się nagimnastykować żeby jakoś mu to wytłumaczyć. Później już tyle nie pytał. Chyba wszystko musi przyjsc z wiekiem..
Syn jeździ do ojca co 2 weekend i bardzo go kocha. Jest dobrym ojcem, czasem nawet za 😂 syn myślał, że to, że nie jesteśmy już razem nie stoi na przeszkodzie, żeby jego tata był też tatą brata lub siostry... 😅 Teraz jak napisałaś jak u Was to wyglądało na przykładzie brata to wiem, że jeszcze to nie koniec tłumaczenia 🤭😂😂😂
 
Widzę, że wielu tatusiów liczy na chłopca😁 aby siusiaka doszukują 😂 ja syna mam z poprzedniego związku i o dziwo mój parter chce córkę 🤭 mówi, że chłopca mamy 🥰 cieszę się, że akceptuje syna ❤️ powiem Wam, że największym wyzwaniem było wytłumaczenie mojemu synkowi, że dzidziuś będzie mówić tato do mojego partnera a nie do ojca syna 😐 oj był płacz..
Ojej to ile synek ma lat?
 
Mój mąż przy pierwszej ciąży cały czas dopytywał kiedy będzie wiadomo czy chłopiec czy dziewczynka. Była tajemnica aż do połówkowych, dopiero wtedy pokazał siusiaka 😁 Ale ja jakoś od początku wierzyłam, że będzie chłopiec, żadne imię dla dziewczynki mi się nie podobało 😃😃
Teraz nie mam żadnego przeczucia 🙈
 
Dziewczyny! Ja też jestem po wizycie :) Nie mogę uwierzyć, jeszcze nigdy nie dotarłam tak daleko 😭 W ubiegły poniedziałek byłam na USG w innym miejscu (bo nie było terminu) i zarodek był malutki, wyszło spore opóźnienie co mnie zestresowało, ale nic nie pisałam, żeby się nie denerwować dodatkowo :) A dziś okazało się, że super, już się zgadza z owulacją, wychodzi 9t4d 😭😭 także nie polecam porównywania wyników z 2 miejsc! Normalnie siedzę w kawiarni i aż mnie roznosi z tych emocji.

20210917_153706.jpg


@Ann_81 termin prenatalnych mam na 8 października :)

Tak sie cieszeeeeee! 😍😍
 
reklama
Dziewczyny! Ja też jestem po wizycie :) Nie mogę uwierzyć, jeszcze nigdy nie dotarłam tak daleko 😭 W ubiegły poniedziałek byłam na USG w innym miejscu (bo nie było terminu) i zarodek był malutki, wyszło spore opóźnienie co mnie zestresowało, ale nic nie pisałam, żeby się nie denerwować dodatkowo :) A dziś okazało się, że super, już się zgadza z owulacją, wychodzi 9t4d 😭😭 także nie polecam porównywania wyników z 2 miejsc! Normalnie siedzę w kawiarni i aż mnie roznosi z tych emocji.

Zobacz załącznik 1317804

@Ann_81 termin prenatalnych mam na 8 października :)

Tak sie cieszeeeeee! 😍😍
Super 🥰 co sprzęt to inaczej.. a foteczka śliczna 😍 takiej tu jeszcze nie było 😁
 
Do góry