reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dziewczyny ja dzisiaj w nocy obudziłam się mokra tam na dole normalnie jakby woda że mnie leciała... Później dostałam jakiś delikatnych skurczy uwmowilam się szybko do medicover mam nadzieję że zrobi mi usg... Jestem załamana ☹️
 
reklama
Dziewczyny ja dzisiaj w nocy obudziłam się mokra tam na dole normalnie jakby woda że mnie leciała... Później dostałam jakiś delikatnych skurczy uwmowilam się szybko do medicover mam nadzieję że zrobi mi usg... Jestem załamana ☹️
Ale nie ma żadnego krwawienia czy brudzenia? Ja też mam nadmiar płynów, a i skurcze czy bóle macicy się pojawiają. Myślę, że te wszystkie anomalia w ciąży mogą być normalne, ale jeśli USG Cię uspokoi to pewnie, leć. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
 
Dziewczyny ja dzisiaj w nocy obudziłam się mokra tam na dole normalnie jakby woda że mnie leciała... Później dostałam jakiś delikatnych skurczy uwmowilam się szybko do medicover mam nadzieję że zrobi mi usg... Jestem załamana ☹️
Takie uczucie wilgotności pojawia się u mnie co jakiś czas od początku ciąży. A delikatne skurcze czy bóle też czasem mam, podobno to normalne bo przecież wszystko się musi porozciągać. Dziś na przykład co chwilę kłuje mniej z prawej strony, a wiem że z tamtej strony umieszczony jest zarodek, ale miałam też tak przed usg i lekarz twierdził że jeśli nie dzieje się nic poza tym to wszystko jest okej, bo rośnie. Moim zdaniem jeśli nie masz plamień ani krwawień to nie ma co panikować, stres może narobić więcej szkody niż pożytku :)
 
Takie uczucie wilgotności pojawia się u mnie co jakiś czas od początku ciąży. A delikatne skurcze czy bóle też czasem mam, podobno to normalne bo przecież wszystko się musi porozciągać. Dziś na przykład co chwilę kłuje mniej z prawej strony, a wiem że z tamtej strony umieszczony jest zarodek, ale miałam też tak przed usg i lekarz twierdził że jeśli nie dzieje się nic poza tym to wszystko jest okej, bo rośnie. Moim zdaniem jeśli nie masz plamień ani krwawień to nie ma co panikować, stres może narobić więcej szkody niż pożytku :)
Też mam uczucie wilgotności jednak nigdy tak bardzo o 1 w nocy obudziłam się z mokrymi spodenkami czułam że to woda po wizycie w toalecie jeszcze bardziej poleciało czekam przed gabinetem mam nadzieję że zrobi mi usg...
 
Ale nie ma żadnego krwawienia czy brudzenia? Ja też mam nadmiar płynów, a i skurcze czy bóle macicy się pojawiają. Myślę, że te wszystkie anomalia w ciąży mogą być normalne, ale jeśli USG Cię uspokoi to pewnie, leć. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
Na szczęście krwawień nie ma ale biorę utrogestan 200 na podtrzymanie ciąży dopochwowo
 
Cześć dziewczyny!
Kto ma w tym tygodniu wizyty i prenatalne? :)
Wiem, że @Uni_Cat ma dziś, a @ancyssko jutro. Trzymamy kciuki! ✊

Ja w pierwszej ciąży prowadziłam tabelę w excelu i co tydzień zapisywałam wagę. Przed ciążą ważyłam 58,5 i przez pierwsze 20 tygodni nic nie przytyłam, potem w tygodniach 20-35 było na plusie 5 kg i w ostatnich tygodniach dodatkowy kilogram co tydzień, więc skończyłam z 10 kg na plusie, ale sam syn ważył 4360g, więc szybko spadło. 😂 Oj chciałabym, żeby teraz było podobnie. 😅

Dziękuję pięknie :) właśnie czekam pod gabinetem na wizytę i już widzę, że będzie opóźnienie. Tyle, że chociaż krew już mi pobrali :)
 
Cześć dziewczyny!
Kto ma w tym tygodniu wizyty i prenatalne? :)
Wiem, że @Uni_Cat ma dziś, a @ancyssko jutro. Trzymamy kciuki! ✊

Ja w pierwszej ciąży prowadziłam tabelę w excelu i co tydzień zapisywałam wagę. Przed ciążą ważyłam 58,5 i przez pierwsze 20 tygodni nic nie przytyłam, potem w tygodniach 20-35 było na plusie 5 kg i w ostatnich tygodniach dodatkowy kilogram co tydzień, więc skończyłam z 10 kg na plusie, ale sam syn ważył 4360g, więc szybko spadło. 😂 Oj chciałabym, żeby teraz było podobnie. 😅
Ja mam dziś wizytę na 14:45. Boję się, a jednocześnie mam nadzieję, że wszystko jest dobrze ♥️
 
Dziewczyny, ja już po :) na USG wszystko idealnie. Do piątku mam dostać opis na maila wraz z wynikami z krwi i mamy nadzieję, że krew potwierdzi to, co widzieliśmy na USG.
Teraz właśnie jadę po magnez do apteki, bo się okazało, że mam skurcze w macicy, więc muszę go brać.
I z takich ciekawostek, to około tydzień przed USG nie powinno się smarować balsamami, czy oliwkami, bo mogą zakłócać obraz USG. Oczywiście nie wiedziałam i wybalsamowana pojechałam :p
 
reklama
Dziewczyny ja dzisiaj w nocy obudziłam się mokra tam na dole normalnie jakby woda że mnie leciała... Później dostałam jakiś delikatnych skurczy uwmowilam się szybko do medicover mam nadzieję że zrobi mi usg... Jestem załamana ☹️
Ja prawie ciągle mam takie uczucie ciągnięcia w dole brzucha jakby na początek okresu, czasem przechodzi w jakiś kłucia z jednej bądź drugiej strony - trwa to od początku ciąży. Podobnie z upławami, bielizna mokra 🤷🏻‍♀️. Ja biorę Luteinę dopochwowo i czytałam że i jedno i drugie może z tego wynikać.

Trzymam kciuki żeby wszystko było ok. Bo jakkolwiek nie będziemy Cię uspokajać, to wiem, że dopiero wizyta u lekarza i USG może to zrobić.
Dziewczyny, ja już po :) na USG wszystko idealnie. Do piątku mam dostać opis na maila wraz z wynikami z krwi i mamy nadzieję, że krew potwierdzi to, co widzieliśmy na USG.
Teraz właśnie jadę po magnez do apteki, bo się okazało, że mam skurcze w macicy, więc muszę go brać.
I z takich ciekawostek, to około tydzień przed USG nie powinno się smarować balsamami, czy oliwkami, bo mogą zakłócać obraz USG. Oczywiście nie wiedziałam i wybalsamowana pojechałam :p
Cudowne wieści! ❤️
 
Do góry