• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
W którym tc jesteś? Gratulacje, chciałabym babeczkę drugą ale na 99procent czuje syna🙉oby zdrowe było❤️
Jestem w 16tyg chociaż Usg mówi że 17 😀 początkowo miał być chłopiec, ale już na prenatalnych okazał się babką ❤ Dziś się potwierdziło 😀 ciesze się ogromnie ale też bojee bo mam w domu 13letniego kawalera. I kompletnie nie umiem obsługiwać dziewczynki 🥰💖.. Będzie zdrowiutkie
Ps.Ja tez byłam pewna że czuję chłopa;D
 
Ostatnia edycja:
Jestem w 16tyg chociaż Usg mówi że 17 😀 początkowo miał być chłopiec, ale już na prenatalnych okazał się babką ❤ Dziś się potwierdziło 😀 ciesze się ogromnie ale też bojee bo mam w domu 13letniego kawalera. I kompletnie nie umiem obsługiwać dziewczynki 🥰💖.. Będzie zdrowiutkie
Ps.Ja tez byłam pewna że czuję chłopa;D
Ja też wyczuwam testosteronik. Do tego dziś gin wygmerala coś między nóżkami dzidzi i stwierdziła że to kandydat na chlopaka😉. No ale to dopiero 11 tydzień się zaczął więc nadal mogę przyjmować zakłady🤭
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry