reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Dzięki kochana to napawa trochę optymizmem że nie będę chodziła bez tego zęba do końca ciąży
Mi dentysta powiedział ze jeśli chce cokolwiek ze znieczuleniem to najlepiej drugi trymestr :) mam 7ke do zrobienia, może nieduży ubytek ale ja muszę mieć znieczulenie wiec czekam 🙈
 
Czekaj kochana, ja dzisiaj z przymusu bez znieczulenia i jak bałam die dentysty to po tym bólu chyba teraz będą mnie wołami ciągnąć 😭😭😭
Ale jak to zęba na żywca rwali ? O nieeee w życiu 🙈🙈🙈🙈

Ja bede musiala wybrac sie do sadysty, dziasla zaczely mi krwawic. 😑 a tak nie lubie !
O a ja wczoraj byłam na jakimś lakierowaniu szyjki zęba bo mi się odsłoniła i żyć nie dawała a w sumie jeść 😩
 
reklama
Ja wizyta dziś ale u POZ po leki 🤭

Któraś pytała o betę z wczoraj, było zaledwie 52 😜 dziś bądź jutro powinnam dostać @

U mnie to pewnie termin będzie na koniec kwietnia. Aczkolwiek aplikacja pokazuje 21.04. idąc tym tropem dziś równy 4 tc
 
Do góry