reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Właśnie też się zdziwiłam jak mi powiedziała że mimo że to badanie komercyjne to potrzebuję skierowania 🤷‍♀️ Dziś zadzwonię gdzieś jeszcze i najwyżej zobaczę 😊 Już się trochę uspokoiłam, ryzyko nie jest wysokie, szanse na urodzenie zdrowego dziecka są ogromne, a że i tak nie jestem w stanie nic już zmienić to pozostaje mi tylko starać się być spokojną, bo stres może narobić więcej szkody niż pożytku 😌
No! I takie nastawienie to ja rozumiem! 💪 ❤️
 
Właśnie też się zdziwiłam jak mi powiedziała że mimo że to badanie komercyjne to potrzebuję skierowania 🤷‍♀️ Dziś zadzwonię gdzieś jeszcze i najwyżej zobaczę 😊 Już się trochę uspokoiłam, ryzyko nie jest wysokie, szanse na urodzenie zdrowego dziecka są ogromne, a że i tak nie jestem w stanie nic już zmienić to pozostaje mi tylko starać się być spokojną, bo stres może narobić więcej szkody niż pożytku 😌
tak trzymać !! Z tego co dziewczyny pisały ryzyko jest bardzo niskie a do tego usg wyszło prawidłowo wiec jestem pewna ze u Ciebie wszystko będzie dobrze i dzidzia zdrowa ✊🥰
 
U mnie tylko cera się pogorszyła strasznie a po zatym to żadnych mdłości czy wymiotów ,włosy też ok[emoji6] ale myślę że będzie druga córcia choć fajnie by było się zaskoczyć [emoji16]
U mnie akurat się sprawdziło - straszne mdłości, osłabienie, wypadanie włosów, pryszcze takie na pół twarzy i jest dziewczynka [emoji3590]
 
reklama
Hej dziewczyny. Ja wczoraj miałam prenetalne z testem pappa. Usg wyszło dobrze dzidzia rozwija się dobrze i prawdopodobnie to dziewczynka. Mamy już jedna córeczkę ponad 3 letnia i teraz będzie kolejna dziewuszka :) czekam na wynik pappa i strasznie się denerwuje ciśnienie mi strasznie dowaliło na badaniu bo się okropnie denerwowałam mam nadzieję że to nie za burzy wyniku :/
 
Do góry