reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

No muszę się pochwalić. Przyszły wyniki Nifty. Niskie ryzyko wszystkiego (1 do 8 miliardów) i nic nie wykryto. Potwierdzono syna 😁 Ale się cieszę. Dzisiaj powiemy naszemu młodemu o ciąży 😍
Na bank nie odbieram PAPPA 😜Jakby któraś była zainteresowana czasem oczekiwania to pielęgniarka mobilna pobrała krew w poprzednia środę koło południa a wyniki dziś rano dostałam. Czyli niecałe 6 dni roboczych 👍
Oooo super! Gratuluję i cieszę się razem z Tobą. Ja sama czekam, denerwuję sie, więc wyobrażam sobie i Twoją radość :)
 
reklama
Dziewczyny, które wspominały, że wyszło Wam wysokie ryzyko przedwczesnego porodu z Pappy - czy jeśli to nie problem możecie napisać ile Wam wyszło?
 
Kochana, ja minimum raz/dwa w tygodniu ryczę przez swoją pracę i mnie brzuch kłuje i boli :)
I nadal jest OK :) Aczkolwiek codziennie się zastanawiać, czy nie walnąć L4.
Współczuję 😞 No mi dzisiejszy dzień mocno dał w kość. Pierwszy raz byłam w takiej sytuacji... ja chciałam jeszcze listopad pracować a wizytę mam 24.11....
Obecnie wzielam jedną tabletkę nospy i melduje się z łóżka 😊 oby najgorsze juz za mną.
 
Mi wyszło tak:
samoistny poród przedwczesny przed 34 tygodniem: 1:97. Też biorę acard 150 codziennie na noc.
Ja biorę 74 ale teraz od 15 tygodnia mam brać 150 i napisał mi lekarz że najlepiej koło 20 czyli tak jak mówiłaś że powinno się barć na noc. Muszę jakoś przestawić clexan na rano teraz a acard na noc
 
Ja Ju się przeraziłam to moja pierwsza ciąża i się boję że też mogę mieć trombofilie, aż się boję wizyty w sobotę... 😔 Dalej czekam na wyniki testu pappa... Codziennie maila sprawdzam i nic.
Nic sobie nie wkrecaj, czemu miałabyś ja mieć? :) A jeśli tak bardzo się niepokoisz to badania z testdna możesz zrobić w każdej chwili
 
Ja Ju się przeraziłam to moja pierwsza ciąża i się boję że też mogę mieć trombofilie, aż się boję wizyty w sobotę... 😔 Dalej czekam na wyniki testu pappa... Codziennie maila sprawdzam i nic.
Stres niestety nie pomaga ale jak wytłumaczyć to swojej głowie jak serce wali jak szalone...widzisz mi z badań nie wyszły żadne trombofilie ani zespół antyfosfolipidowy, ani problemy z krzepnięciem. Tak naprawdę te leki biorę profilaktycznie...
 
reklama
Ja Ju się przeraziłam to moja pierwsza ciąża i się boję że też mogę mieć trombofilie, aż się boję wizyty w sobotę... 😔 Dalej czekam na wyniki testu pappa... Codziennie maila sprawdzam i nic.
Też jak czytam o tych trombofiliach i innych chorobach to aż mi się slabo robi, bo przychodzą mi myśli, co jeśli ja też jestem chora i o tym nie wiem..
 
Do góry