reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Ja biorę 74 ale teraz od 15 tygodnia mam brać 150 i napisał mi lekarz że najlepiej koło 20 czyli tak jak mówiłaś że powinno się barć na noc. Muszę jakoś przestawić clexan na rano teraz a acard na noc
A ja biorę odwrotnie acard rano heparyne wieczorem. 🤦‍♀️ matko teraz z tą heparyna I academ to co druga w ciąży albo to i to alb jedno albo drugie
 
reklama
A ja biorę odwrotnie acard rano heparyne wieczorem. 🤦‍♀️ matko teraz z tą heparyna I academ to co druga w ciąży albo to i to alb jedno albo drugie
Ja też tak biorę ale lekarz mi powiedział że acard koniecznie na noc jakoś muszę teraz to przestawić :/ powiem Ci moje 2 siostry bez żadnych leków ciąże miały donosiły żadnych pappa nie robiły i okej a ja szukam drążę i cała w lekach. Żałuję strasznie że zrobiłam pappa
 
Hej dziewczyny, ja po wizycie u genetyka i średnio to wygląda.. ryzyko zespołu Downa 1:166, trisomia 13 i 18 jakoś 1:1000 więc to ok, dziwnie się czuje z tym, że tak naprawdę się nie załamałam jakoś, chyba zaczęłam do tego podchodzić juz ostrożnie i z głową. Zaproponowano mi amniopunkcje, biopsje kosmówki i test z krwi, typu Nifty. Już trochę rozmawialiśmy z mężem i pewnie wybierzemy test z krwi, ryzyko poronienia przy amniopunkcji jest dla nas zbyt wysokie w porównaniu z szanasami na zdrowe dziecko, które tak naprawdę nie są aż tak tragiczne. Muszę się jeszcze trochę z tym oswoić i będę się umawiać.
Kurcze, nie chce żeby to zostało źle odebrane ze to tu zostawiam. Bo wierze, ze Twoje dzieciątko będzie zdrowe i z całego serca Ci tego życzę 🤗
Ale na kilka dni przed moimi prenatalnymi obejrzałam to .. I bardzo mi pomoglo przestać się bać;)
Polecam każdej mamie i niemamie;)
 
Kurcze, nie chce żeby to zostało źle odebrane ze to tu zostawiam. Bo wierze, ze Twoje dzieciątko będzie zdrowe i z całego serca Ci tego życzę 🤗
Ale na kilka dni przed moimi prenatalnymi obejrzałam to .. I bardzo mi pomoglo przestać się bać;)
Polecam każdej mamie i niemamie;)
Spokojnie, wiem że to nie w złej wierze, chętnie obejrze w wolnej chwili, takie tematy mimo wszystko warto oswajać 😊
 
Dostalam komentarz lekarza pod samymi wynikami PAPPA z krwi i teraz ciekawe, czy skoro po 7 dniach dal komentarz do tego, czy opracował caly ten test i jest ok czy jak?? W zasadzie chyba by nie dal komentarza do wyników krwi bez opracowania całości bo same wartości krwi przeciez nic nie mowia, czy jest dobrze czy nie???? Matko co za stres ze nic nie wiem i nie rozumiem co to oznacza 🤔🤔🤔🤔🤔🥺🥺🥺

To chyba Medicover ? Oni czasem dziwnie komentują te badania. Mi pisało, że są niekompletne i komentarz będzie po USG.
 
reklama
Kurcze, nie chce żeby to zostało źle odebrane ze to tu zostawiam. Bo wierze, ze Twoje dzieciątko będzie zdrowe i z całego serca Ci tego życzę 🤗
Ale na kilka dni przed moimi prenatalnymi obejrzałam to .. I bardzo mi pomoglo przestać się bać;)
Polecam każdej mamie i niemamie;)
O jaaa... Obejrzałam i polowe ze wzruszenia przepłakałam. Cudowny materiał...
 
Do góry