reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

No muszę się pochwalić. Przyszły wyniki Nifty. Niskie ryzyko wszystkiego (1 do 8 miliardów) i nic nie wykryto. Potwierdzono syna 😁 Ale się cieszę. Dzisiaj powiemy naszemu młodemu o ciąży 😍
Na bank nie odbieram PAPPA 😜Jakby któraś była zainteresowana czasem oczekiwania to pielęgniarka mobilna pobrała krew w poprzednia środę koło południa a wyniki dziś rano dostałam. Czyli niecałe 6 dni roboczych 👍
To dokładnie tak jak mnie, zdrowy chłopak będzie ❤️
Pani doktor już coś podejrzewała ostatnio i pogodziłam się, że nie będzie sukienek 😂 są plusy mam już ubranka po starszym synku 😁 zabawki też się nie zmarnują 😁
 
reklama
Meldujemy się po dzisiejszej wizycie. Mała ładnie się rozwija:) waży 289gr i wyrównała wiekiem do terminu z OM :) przestała wyprzedzać❤.... Pozdrawiamy wszystkie mamy i ich brzuszki🤰💞
 

Załączniki

  • 20211021_182036.jpg
    20211021_182036.jpg
    347,6 KB · Wyświetleń: 85
Kurcze, nie chce żeby to zostało źle odebrane ze to tu zostawiam. Bo wierze, ze Twoje dzieciątko będzie zdrowe i z całego serca Ci tego życzę 🤗
Ale na kilka dni przed moimi prenatalnymi obejrzałam to .. I bardzo mi pomoglo przestać się bać;)
Polecam każdej mamie i niemamie;)
znam i bardzo polecam profil dzieciaki cudaki na instagramie❤️
 
reklama
Do góry