reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Ja też tak biorę ale lekarz mi powiedział że acard koniecznie na noc jakoś muszę teraz to przestawić :/ powiem Ci moje 2 siostry bez żadnych leków ciąże miały donosiły żadnych pappa nie robiły i okej a ja szukam drążę i cała w lekach. Żałuję strasznie że zrobiłam pappa
Na ja nie robilam pappy bo wiedziałam że może byc różnie ale widzisz nifty zrobiłam i co wyniku nie ma i drugi raz musiałam mieć krew pobieraną...ja w pierwszej ciąży tez żadnych leków nic. Wszystko było ok. A teraz to...
Ale zrobiłam morfologie i chyba już braki w żelazie mam...cukier na czczo 77 ale ta morfologia rozjechana...
 
O czym to jest? Boję się oglądać żeby nie ryczeć🙈
O kobiecie która po urodzeniu syna dowiedziała się ze będzie miał ZD (zespół Downa), opowiada o tym co czuła i czego się obawiała i o tym, ze zaszła w druga ciąże i w tym samym czasie adoptowała dziewczynkę również z ZD po czym po urodzeniu drugiego dziecka i adopcji trzeciej córki, wpadli z mężem z czwartym dzidziusiem.
Ja to tak sobie czasami myśle, ze jest tyle przeciwności losu a ludzie potrafią tak pięknie sobie z nimi poradzić i jeszcze przekazać jakaś nauke - ze wszystkiego co ich złego spotkało w życiu - innym ludziom.
 
Dziewczyny czy któraś tez ma to mcv podwyższone? To niby czytam ze niedobory kwasu foliowego...biorę przecież femibion 2 tam niby 400 % 😭😪 w sumie nie są to duże odchylenia, ale wizyta dopiero za tydzień
 

Załączniki

  • Screenshot_20211021-204718_Office.jpg
    Screenshot_20211021-204718_Office.jpg
    271 KB · Wyświetleń: 61
Ok, dzięki. Czyli będę ryczeć 🙈moja kuzynka niecałe 30lat drugie dziecko z ZD. Z poważną wadą serca. Też dowiedziała się po porodzie. Nie miała czasu rozpaczać, bo pierwszy rok życia spędziła w szpitalu, mała żyje, dobrze się ma. Do przedszkola poszła. I jest bardzo pocieszna. ❤️❤️❤️
 
Ja mam to od 12 tygodnia. A szczupła bardzo nie jestem. I jestem pewna, że to jest to. A to mój bebzol wielki, jestem w 13+4

Dziewczyny czy któraś tez ma to mcv podwyższone? To niby czytam ze niedobory kwasu foliowego...biorę przecież femibion 2 tam niby 400 % 😭😪 w sumie nie są to duże odchylenia, ale wizyta dopiero za tydzień
Masz super wyniki!
 
Dziewczyny czy któraś tez ma to mcv podwyższone? To niby czytam ze niedobory kwasu foliowego...biorę przecież femibion 2 tam niby 400 % [emoji24][emoji25] w sumie nie są to duże odchylenia, ale wizyta dopiero za tydzień
U mnie też lekko morfo się rozjechało ale lekarz mówił jest ok więc nie masz co się przejmowac
 
reklama
Dziewczyny czy któraś tez ma to mcv podwyższone? To niby czytam ze niedobory kwasu foliowego...biorę przecież femibion 2 tam niby 400 % 😭😪 w sumie nie są to duże odchylenia, ale wizyta dopiero za tydzień
W ciąży takie odchylenia są normalne, wszystko jest wporzadku. Ja tez mam ze dwa parametry powyżej normy lekko a ze dwa poniżej:)
 
Do góry