reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny czy któraś tez ma to mcv podwyższone? To niby czytam ze niedobory kwasu foliowego...biorę przecież femibion 2 tam niby 400 % 😭😪 w sumie nie są to duże odchylenia, ale wizyta dopiero za tydzień
Wyniki masz dobre pewne odchylenia są dopuszczalne w ciąży, wpływ maja również leki np Acard Heparyna więc jeśli takowe zażywasz przyzwyczaj się:) ja miałam podobne teraz też z Diagnostyki i dziś dr. Mówił że idealnie przepisał mi potas jedynie magnez i tran;)
 
Dziewczyny, taka prośba do tychz które chodzą na badania i gin do Lux Medu - podobno dostajecie taką kartkę z rozpiską jakie badania trzeba w jakim tygodniu zrobić? Podpowiecie co 14/15 tydzień? Za tydzień wizyta u gin prywatnie i już chcę ogarnąć zawczasu wszystko i iść przygotowana ;)
 
A ja biorę odwrotnie acard rano heparyne wieczorem. 🤦‍♀️ matko teraz z tą heparyna I academ to co druga w ciąży albo to i to alb jedno albo drugie
Ja też biorę rano acard i wieczorem heparynę. Następna wizyta mam w środę zapytam czy zmieniać bo dalyscie mi do myślenia. Myślałam, że heparynę wieczorem bo leżymy jednak cała noc i tak jakoś bardziej mi to pasowało no ale dopytam...
Dziewczyny, taka prośba do tychz które chodzą na badania i gin do Lux Medu - podobno dostajecie taką kartkę z rozpiską jakie badania trzeba w jakim tygodniu zrobić? Podpowiecie co 14/15 tydzień? Za tydzień wizyta u gin prywatnie i już chcę ogarnąć zawczasu wszystko i iść przygotowana ;)
Ja prowadzę swoją ciążę w lux med. Dostałam coś takiego :
 
Pięknie dziękuję, właśnie o to mi chodziło ❤️ ja tak latam pomiędzy prywatnym gin a enelmedem a luxmedem, u każdych robię co innego i bardzo mi ta rozpiska życie ułatwia 😁
Pytanie za sto punktów, czy skaling z piaskowaniem mogę zrobić w ciąży czy muszę poczekać? 🤨
 
Ja też biorę rano acard i wieczorem heparynę. Następna wizyta mam w środę zapytam czy zmieniać bo dalyscie mi do myślenia. Myślałam, że heparynę wieczorem bo leżymy jednak cała noc i tak jakoś bardziej mi to pasowało no ale dopytam...

Ja prowadzę swoją ciążę w lux med. Dostałam coś takiego :

Dobrze bierzesz te leki :) ja też na wieczór heparyne wciskam 😬.... Podobno jest to jedyny z udowodnionych naukowo lekow prawidłowo wpływający na przepływy pępowinowe. Także jakoś trzeba przetrwać 🤗
 
Boże jaka akcje mieliśmy z mężem w nocy!! Godzina przed 1 ktoś puka wali do drzwi i ciągnie za klamkę, szarpie. Na klatce ciemno nie widać kto wróć mówię do męża żeby nie otwierał. I tak szarpie i wali 5,10,15 min mąż pytał kto i cisza więc zadzwoniłam na policję ale oczywiście zanim przyjechali to już nikogo nie było bo wyszła z klatki więc odwołałam . Mąż przez okno patrzy że to jakaś kobieta więc pyta co tu chce a ona ze przyjechała na oślep kogoś szuka że tu ktoś mieszka i że znak to kwiaty na klatce.... Później weszła w ogródki i latała z latarka... Rano wychodzimy z domu a tam pod naszymi drzwiami gazetki reklamowe a na nich liście i jakieś gałązki... Nie spałam już prawie do rana, głową mi pęka...
 
Dziewczyny, taka prośba do tychz które chodzą na badania i gin do Lux Medu - podobno dostajecie taką kartkę z rozpiską jakie badania trzeba w jakim tygodniu zrobić? Podpowiecie co 14/15 tydzień? Za tydzień wizyta u gin prywatnie i już chcę ogarnąć zawczasu wszystko i iść przygotowana ;)

Do 18 tc mam zlecone TSH (ze względu na Hashimoto), morfologię i mocz. Reszta dopiero po 18 tc.
 
Nic sobie nie wkrecaj, czemu miałabyś ja mieć? :) A jeśli tak bardzo się niepokoisz to badania z testdna możesz zrobić w każdej chwili
No tak, nawet nie widziałam że coś takiego może być.. Na razie u mnie z funduszami kiepsko bo chodze prywatnie wszędzie jeszcze badania na własną rękę...
 
reklama
Też jak czytam o tych trombofiliach i innych chorobach to aż mi się slabo robi, bo przychodzą mi myśli, co jeśli ja też jestem chora i o tym nie wiem..
Mnie to zimne poty oblewają, zwlaszcza że to pierwsze dziecko dzisiaj 14+1 a ja nic nie czuje ani brzuch nie boli ani piersi nie są wrażliwe masakra tak się stresuje ale jutro wizyta...
 
Do góry