reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Super wiadomość! Bardzo dobrze zrobiłaś z tą wizytą :)
Rozważam nawet zapisanie się do niego na połówkowe, w Medicoverze będę mieć za darmo więc u niego mogłabym dla porównania zrobić drugie. Jedyny minus to opóźnienia, inna pacjentka mówiła że ostatnio 2h obsuwy miał 😱 No ale rzeczywiście przykłada się do badania i ja sama siedziałam u niego prawie 30 minut a wizyty poumawiane są co 20 więc w sumie nic dziwnego 🤷‍♀️
 
reklama
Ja także odzywam się po wizycie - pan profesor był przemiły, wyjaśnił mi wszystko dokładnie, wytłumaczył skąd się wzięło takie ryzyko a nie inne. Okazuje się, że wg niego wpłynęło na nie tylko i wyłącznie minimalnie za wysokie tętno dziecka (lekko ponad górną granicę), ale mówi że tak też się zdarza zupełnie bez powodu i to wcale nie musi nic oznaczać. Dziś już tętno Maluszka było prawidłowe 😊 Ogólnie to stwierdził już na wstępie, że jeśli na tym usg wszystko będzie w porządku to on by się zupełnie nie przejmował tą Pappą. Sprawdzał i mierzył wszystko ponad 20 minut i jak na ten moment wszystko jest w zupełnym porządku a dzidzia rośnie jak na drożdżach 😊 Wiadomo, nie da mi 100% pewności że dziecko będzie zdrowe bo w sumie nigdy tak się nie da, bywają też przypadki że całą ciążę wg usg było okej a dziecko rodzi się chore, ale podobno w przypadku tej trisomii raczej już powinno być widać jakieś odchyły od normy. Ale najważniejsze że na ten moment nie widać żeby działo się coś złego i wszystko jest w jak najlepszym porządku 😊 Myślę, że skoro jest genetykiem to wie co mówi, więc uspokoiłam się już zupełnie i kompletnie nie żałuję że poszłam na tę wizytę 🥰 Zostawiam Wam jeszcze zdjęcie mojego giganta 😁Zobacz załącznik 1330756
Super, dobre wiadomości, takie lubimy najbardziej 😊😊 a mowil cos, czy widzi płeć ? 🙂🙂
 
Rozważam nawet zapisanie się do niego na połówkowe, w Medicoverze będę mieć za darmo więc u niego mogłabym dla porównania zrobić drugie. Jedyny minus to opóźnienia, inna pacjentka mówiła że ostatnio 2h obsuwy miał 😱 No ale rzeczywiście przykłada się do badania i ja sama siedziałam u niego prawie 30 minut a wizyty poumawiane są co 20 więc w sumie nic dziwnego 🤷‍♀️

O no to pewnie, że tak! Warto się zbadać u kogoś tak kompetentnego. I nawet warto poczekać, można sobie wziąć książkę wiedząc jak jest :D
 
Ja także odzywam się po wizycie - pan profesor był przemiły, wyjaśnił mi wszystko dokładnie, wytłumaczył skąd się wzięło takie ryzyko a nie inne. Okazuje się, że wg niego wpłynęło na nie tylko i wyłącznie minimalnie za wysokie tętno dziecka (lekko ponad górną granicę), ale mówi że tak też się zdarza zupełnie bez powodu i to wcale nie musi nic oznaczać. Dziś już tętno Maluszka było prawidłowe 😊 Ogólnie to stwierdził już na wstępie, że jeśli na tym usg wszystko będzie w porządku to on by się zupełnie nie przejmował tą Pappą. Sprawdzał i mierzył wszystko ponad 20 minut i jak na ten moment wszystko jest w zupełnym porządku a dzidzia rośnie jak na drożdżach 😊 Wiadomo, nie da mi 100% pewności że dziecko będzie zdrowe bo w sumie nigdy tak się nie da, bywają też przypadki że całą ciążę wg usg było okej a dziecko rodzi się chore, ale podobno w przypadku tej trisomii raczej już powinno być widać jakieś odchyły od normy. Ale najważniejsze że na ten moment nie widać żeby działo się coś złego i wszystko jest w jak najlepszym porządku 😊 Myślę, że skoro jest genetykiem to wie co mówi, więc uspokoiłam się już zupełnie i kompletnie nie żałuję że poszłam na tę wizytę 🥰 Zostawiam Wam jeszcze zdjęcie mojego giganta 😁Zobacz załącznik 1330756
cudowna wiadomość! Ściskam was oboje 😍
 
Tak się do was przyzwyczaiłam, że jak kilka dni pomilczałam to mi dziwnie 😶 przerzuciłam się z przeglądarki na apkę i jest o niebo lepiej, szybciej nadrobiłam co mnie ominęło ❤️ super się cieszę razem z wami,bo mnóstwo dobrych wieści! I ściskam mocno też te, które przechodzą to same, jesteśmy z Wami wirtualnie, nie jesteście laski same ❤️

Czekam już jak na szpilkach na piątek, mam wizytę u gin i może w końcu ktoś zechce ze mną omówić prenatalne, sle szczerze wątpię, bo moja wylewna zbyt nie jest, pewnie będzie - aha, ok ok, wszystko w normie, dziękujemy 😆 ale niezbyt się tym przejmuję, najważniejsze że same pomiary i zdjęcia były super, żałuję tylko że nie mam ani jednego, ale trudno, spróbuję wydębić teraz jakieś ładne❤️ i bardzo liczę na poznanie płci! Dziś hasa jak walnięte, co rusz czuję coś, no wariactwo😁❤️
 
Hej, również biorę euthyrox w ciazy , moja pani profesor endokrynolog zwiększyła mi dawkę z uwagi właśnie na ciążę. Kurcze co lekarz to inna historia , ,,,myślę że trzeba mieć zaufanie dk swojego lekarza i tyle bo co lekarz to inne podejście. Pozdrawiam serdecznie
Mnie też zwiększyli na początku bo normalnie biorę 25 no a teraz powiedział że taka powiększoną można brać do 12 a później to nie wskazane.
 
reklama
Do góry