reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Ja cale życie jestem niskociśnieniowcem a tu w ciąży o dziwo 120/70, no książkowe 😂 ale czuję sama po sobie, gdy mam niskie, ciśnieniomierza nawet nie wyciągam, bo co mi to da 😅 moja rada to trochę ruchu, wiem że ciężko jest gdy glowa boli, jakies zawroty czy mdłości do tego, ale naprawdę pomaga 😊 sama mialam wczoraj jakis gorszy dzien, czułam że to ciśnienie musi być niskie to wybrałam się na dłuższy spacer i czułam się duuużo lepiej, kiedyś kardiolog mi zalecił nawet chodzenie po schodach w domu 😂 ale spacer lepszy, można się lepiej dotlenić 😉
 
One tak naprawdę tylko tym się różnią. Ja przy pierwszym porodzie brałam pakiet standard, bo finanse nam nie pozwoliły na pakiet Premium. Teraz trochę nam się poprawiło i chcieliśmy żeby mąż był z nami, a nie poznał małą po dwóch dobach tak jak Kubę, No ale te 13.000 zł to takie mocno zaporowe jest.
Pamietam, że słyszałam i czytałam, że oni starają się żeby nawet przy pakiecie standard pacjentki były same w salach, ale wiadomo, że przy dużym obłożeniu nie ma takiej opcji. Ja pierwszą dobę byłam sama, a drugą już z inną dziewczyną.
Teraz w pandemii mają mnóstwo chętnych więc mogą sobie pozwolić na wyższe ceny. 😔
Ja bym bardzo chciała w prywatnym rodzic, ale najbliższy dobry mam ponad godzinę drogi autostrada. Moj mąż twierdzi, ze to za daleko, będzie jakiś wypadek i utkniemy w korku. I nie wiem w sumie co robić…
 
Ja też bardzo chciałam dziewczynkę, a na prenatalnych dowiedziałam się, że to chłopiec 🙈 ale do tego stopnia się przyzwyczaiłam i zakochałam w myśli o malusim synku przez te 3 tygodnie, że na ostatniej wizycie już sobie nie wyobrażałam, żeby ginekolożka powiedziała mi, że jednak dziewczyna 😅
Ale oczywiście z całego serducha życzę ci zdrowiutkiej dziewczynki! 🌺
Ja miałam identycznie. Bardzo chciałam dziewczynkę, a na 80% będzie Ignaś. Mamy jedno zdjęcie z prenatalnych gdzie według lekarza widać płeć 🙈
Mój partner cały czas mówił, że chłopak a ja nie wierzyłam😂
Dziewczyny a jak z Waszymi brzuchami?
U mnie jutro będzie 15+0 i na razie prawie nie widać. Moje mięśnie brzucha zamienimy się w tłuszcz, ale ciążowy brzuch to jeszcze nie jest😅

Miłego weekendu Wam życzę ☺️
 
Ja bym bardzo chciała w prywatnym rodzic, ale najbliższy dobry mam ponad godzinę drogi autostrada. Moj mąż twierdzi, ze to za daleko, będzie jakiś wypadek i utkniemy w korku. I nie wiem w sumie co robić…
Godzina to jest nic przy porodzie. My ruszyliśmy z domu jak miałam skurcze co 5 minut, była godzina 16, o 17 już na porodówce odeszły mi wody, a na salę porodową trafiłam o 19 dopiero i Klusek się urodził o 23. I to był szybki poród według większości osób z którymi rozmawiam. :D
 
Godzina to jest nic przy porodzie. My ruszyliśmy z domu jak miałam skurcze co 5 minut, była godzina 16, o 17 już na porodówce odeszły mi wodę, a na salę porodową trafiłam o 19 dopiero.
Mi się tez wydaje, ze godzina to nic, jakbyśmy za szybko wystartowali i oni nie chcieli mnie jeszcze przyjąć, to najwyżej bym gdzies poszła do hotelu jeszcze na dzień. Niektóre moje koleżanki rodziły przecież i ponad 3 dni. Tyle ze musimy się przebić przez A4, na której często są wypadki i olbrzymie korki i tego się najbardziej obawiam, jakby były jakieś komplikacje a my stoimy zakorkowni. Można wtedy wzywać karetkę?
 
reklama
Ja miałam identycznie. Bardzo chciałam dziewczynkę, a na 80% będzie Ignaś. Mamy jedno zdjęcie z prenatalnych gdzie według lekarza widać płeć 🙈
Mój partner cały czas mówił, że chłopak a ja nie wierzyłam😂
Dziewczyny a jak z Waszymi brzuchami?
U mnie jutro będzie 15+0 i na razie prawie nie widać. Moje mięśnie brzucha zamienimy się w tłuszcz, ale ciążowy brzuch to jeszcze nie jest😅

Miłego weekendu Wam życzę ☺️
Szwagierka jets już pod koniec ciąży i mówiła że brzuch powinien rosnąć od dołu przynajmniej ona tak miała ja też 15 tydzień i jedynie jak leżę na płasko to wyszczuwam delikatny wzgorek, a brzuch mam jednak to jest brzuch od jelit a nie ciąży bo w 15 tygodniu dziecko jest 3 palce nad spojeniem łonowym. Już się nie mogę doczekać dużego brzuszka ciążowego...
 
Do góry