reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
@TePati_95 są takie salony Day Spa. Kiedyś dostałam w prezencie masaż twarzy, dekoltu i rąk plus jakaś maseczka i kremy na koniec. Po wyjściu czułam się jak młody Bóg, a trwało to może 2h. Relaks gwarantowany, a czasowo też długo nie zajmuje :)
 
Może jakiś pakiet zabiegów SPA? Peeling + masaż etc. Przy półrocznym dziecku pewnie chętnie się zrelaksuje i powinna już móc na kilka godzin je z kimś zostawić. 🙂 Ew. jakaś bransoletka np. Lilou z grawerem albo jakiś charms jeśli nosi Pandorę lub inną bransoletkę tego typu. 🙂
też o tym pomyślałam, że to super sprawa dla kobiety, chwila relaksu i tylko dla siebie 😊
 
Matko wchodziłam na forum w południe i nie miałam przy tym dzwoneczku nowych postów teraz wchodzę dalej a tu 10 stron do czytania...
Zdaję się że Mała coraz częściej sobie podskakuje w brzuchu 🤪🥰 chyba tego detektora kupować nie będę. Jutro wchodzi 17 tydzień a te podskoki są od tygodnia z tym że od dwóch trzech dni wyraźniejsze i częściej
 
Miałam usg zwykle i przez pochwe lekarka bardzo miła, wszytko ok serduszko bije 🙂 czekam jesczse na badanie na fotelu bo jest jakiś bardzo ciężki poród i wszyscy lekarze tam poszli...
Super, najwazniejsze ze wszystko jest dobrze i dzidzia się tam trzyma 🥰 oby to nic poważnego się nie okazalo ale jak na usg wyglądało okej to super! Przynajmniej bedziesz juz spokojniejsza 😊
 
Dziewczyny, potrzebuje jakiejś inspiracji. Chciałabym zrobić jakiś prezent dla przyjaciółki która ostatnio bardzo mnie wspiera w każdej sytuacji. Kiedy jestem chora, przyjeżdża z rosołkiem, kiedy jestem smutna pojawia się z paczka czekoladek, zawsze słucha i nigdy mnie nie ocenia bez względu na wszystko. Macie jakiś pomysł jak mogłabym jej podziękować? Myślałam o jakimś fajnym prezencie ale nic nie przychodzi mi do głowy. Sama ma półrocznego synka i jest sportowym świrem. Naprawdę każdemu życzę takiej duszyczki w swoim życiu jak Ona.
Macie może jakieś pomysły? 😍
polecę Ci z czystym sumieniem szczotki do szczotkowania na sucho i kosmetyki od Lullalove, mają też gotowy zestaw na wyzwanie szczotkowanie, ale to już zależy jaki masz budżet. Dla mnie super prezentem są też książki + krem pistacjowy od Agnieszki Trolese, jeżeli twoja gwiazda też się pasjonuje Włochami jak ja to będzie wniebowzięta. Obczaj sobie instagram tasteandtravel_pl 😁 albo możesz pomyśleć nad bransoletką albo naszyjnikiem od Animal Kingdom, aktualnie mają piękną kolekcję dla matek niedźwiedzica z małym niedźwiadkiem - liczę, że znajdę to w tym roku pod choinką 😍
 
reklama
Miałam usg zwykle i przez pochwe lekarka bardzo miła, wszytko ok serduszko bije 🙂 czekam jesczse na badanie na fotelu bo jest jakiś bardzo ciężki poród i wszyscy lekarze tam poszli...
siedzę jak na szpilkach i czekałam na tą informację, że wszystko jest ok. Cholera dziewczyny, zżyłam się z Wami i czułam jak mnie paraliżuje, że tfu tfu odpukać... Przeżywam jak swoje. Trzymaj się tam Marta! Wszystkie trzymamy kciuki🤞
 
Do góry