reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Właśnie to jest jakaś masakra w tych aptekach. Ponoć wszystko idzie na szpitale bo są potrzebne na covid. Tylko my też ich potrzebujemy. Ja już poprosiłam lekarza żeby mi na jednej recepcie nie wypisywał tylu paczek bo apteki mają max 1. Wypisał 3 recepty jutro po całym Krakowie za heparyną będzie objazd dobrze, że jest ta strona kto ma lek.
Dokładnie mam ten sam problem. Ostatnio dostałam receptę na 9 opakowań 🤭 Niestety do zrealizowania w jednej aptece... Na szczęście pani farmaceutka stanęła na głowie i na raty, ale zdobyła to dla mnie 😉 Już mówiłam lekarce, że jest problem i żeby następne recepty były już osobno 🥴
 
reklama
No właśnie , kurde chyba ja połówkowe rozpocznę listopadowe 😆😁 a na kiedy reszta brygady ma? 💕
Ja połówkowe mam dopiero 10.12 wiec jeszcze trochę. Chyba ze względu na to ze jako ostatnia mam termin na 30.04 to Ty będziesz otwierać listę a ja zamykać 😅😂 Na szczęście w między czasie mam jeszcze wizytę 12.11 i już nie mogę się doczekać 😍
Jaki piękny brzuszek 😍 to u mnie idą najpierw cycki, brzuch taki maleńki
Ooo cycki u mnie tez poszły tylko w tej bluzce aż tak nie widać ale powoli nie mieszczę się w staniki sportowe L/XL i zaczynam się bać co będzie dalej 😅 Kupowałam nowe staniki jakieś dwa tygodnie temu i zaczynaja być powoli ciasnawe... 😱
 
Nie mam. Niestety 1 trymestr mdłości więc nie szło mi z jedzeniem. Teraz tez się pojawiają i ogólnie na niewiele mam ochotę, ale pilnuje się by jeść co 2-3h. Jeszcze zgaga mi doszła. No żebym tak przed ciążą miała to bym talie osy miała 😜
😄
Dokładnie mam ten sam problem. Ostatnio dostałam receptę na 9 opakowań 🤭 Niestety do zrealizowania w jednej aptece... Na szczęście pani farmaceutka stanęła na głowie i na raty, ale zdobyła to dla mnie 😉 Już mówiłam lekarce, że jest problem i żeby następne recepty były już osobno 🥴
A mnie odsyłali. Albo proponowali zamiennik ale lekarz kręci nosem na te zamienniki.
 
Ja również biorę acard i heparynę. Acard do 36 tygodnia. Właśnie też w to nie wierzę, że będziemy mieli kolejnego malucha czekam na ruchy to najpiękniejsze co może być w ciąży
 
Ja również biorę acard i heparynę. Acard do 36 tygodnia. Właśnie też w to nie wierzę, że będziemy mieli kolejnego malucha czekam na ruchy to najpiękniejsze co może być w ciąży
No właśnie! To jest dla mnie tak ciekawy temat te ruchy dzidziusiow, ze codziennie wieczorem leżę i czekam jak na zbawienie 😅 Wiem, ze to trochę szybko jak na mój tydzień, ale pochwalcie się w którym tygodniu poczułyscie pierwsze ruchy i jakie to uczucie? Ja się czasami zastanawiam i trochę nawet obawiam, czy nie przegapie tego momentu 😅😅
 
No właśnie! To jest dla mnie tak ciekawy temat te ruchy dzidziusiow, ze codziennie wieczorem leżę i czekam jak na zbawienie 😅 Wiem, ze to trochę szybko jak na mój tydzień, ale pochwalcie się w którym tygodniu poczułyscie pierwsze ruchy i jakie to uczucie? Ja się czasami zastanawiam i trochę nawet obawiam, czy nie przegapie tego momentu 😅😅
ja chyba 3 czy 4 dzień o tym mówię w komentarzach 😆 pierwsze ruchy to takie wrażenie jakby Cię ryba smyrnęła, lekkie dotknięcia, ale nic regularnego. Pierwszy raz wyczułam w 14 tyg. Teraz od środy czy czwartku jakoś mam regularnie wrażenie jakby mi ktoś palec wciskał w skórę od drugiej strony. Na początku myślałam, że to jakieś skurcze i się bez sensu martwiłam, a potem poobserwowałam własny brzuch no i ewidentnie widać takie małe gulki pod skórą na kilka sekund 😍 dziwne uczucie, nie boli, trochę jak taki delikatny skurcz na chwilę i odpuszcza, ale na ten moment jeszcze się nie przyzwyczaiłam i mnie to wybudza w nocy. Rzeczywiście bardziej jest aktywny jak wypoczywam, więc wystarczy że przysiadę jak teraz do malowania paznokci i znowu mam jazdy 🤭 mój mąż też już pod dotykiem ręki to czuł i widział, więc giga wzrusz, teraz w niedzielę dopiero młody był na tyle aktywny, żeby przyszłego tatę doprowadzić do łez 🥰
 
reklama
Ruchy maluszka to jest coś pięknego i chyba właśnie na to czekałam najbardziej 💖 Poczulam je w 17 tygodniu, ale zastrzegam od razu, że mam łożysko z przodu i wtedy podobno są wyczuwalne trochę później. Te puknięcia w brzuch dodają mi otuchy i są dowodem, że z dzieckiem wszystko ok, bo wcześniej strasznie się zamartwialam, a czekanie na każde usg to był koszmar i stres.
 
Do góry