reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Tak, wszystko było ok, łącznie z wynikami pappa+bhcg. Byłam też 9 dni temu na wizycie u innego ginekologa i też nie zwrócił na nic niepokojącego uwagi...
 
To może nie ma co się martwić na zapas. Poczekaj do kolejnej wizyty, albo umów się do innego lekarza jeszcze na konsultacje.
Dziewczyny spać nie mogę 😥
 
Pojedyncza... Ja chodzę spać z dziećmi prawie 20:30 już mnie nie ma 😆 i wstajemy o 6 rano no ale dziś się obudziłam ok 2 i do 4, plecy mnie bolały i brzuch, wzięłam nospe ninzasnelam.
 
Hej. Mam do sprzedania 3 opakowania luteiny (w atrakcyjnej cenie). Jeśli ktoś zainteresowany to proszę o wiadomosc na priv.
Data ważności do 2023 i 2024roku.
20211118_153527.jpeg
20211118_153737.jpeg
 
reklama
Do góry