reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Hej kochana ! Byłaś już na wizycie u lekarza albo kiedy planujesz ? Robiłaś betę ?
Ja mam pierwsza wizytę w czwartek to będzie 4T6D myślicie że lekarz już coś tam wychwyci ?
 
Tak, mam umówiona wizytę na 9 sierpnia. To będzie 6t5d powinno być już widać serduszko. Tylko raz miałam robiona betę jak dowiedziałam się o ciąży jak trafiłam na SOR z podejrzeniem złamanej nogi🙈
W 4t6d to chyba tylko pęcherzyk będzie widać 😊
 
Mój lekarz przyjmuje co czwartek wiec mogę iść jeszcze 5 sierpnia to będzie 5T6D wiec jakby coś pójdę tez wtedy. Potem wyjeżdżam na wakacje wiec mogłabym iść dopiero pod koniec sierpnia :p Masz już jakieś dolegliwości ? Bo u mnie wystąpiły dość szybko, w piątek beta 76,7 równy 4 tydzień
 
Na razie jeszcze nie mam żadnych dolegliwości, ale patrząc na poprzednią ciążę to za max tydzień będę umierać z mdłości🙈
 
To moja pierwsza ciąża i właśnie od dzisiaj mam mdłości, póki co jeszcze nie kończy się wymiotami ale co chwile mam wrażenie ze to już zaraz :p
 
reklama
Do góry