reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Gratulacje dziewczyny! Również nieśmiało do was dołączam, żeby nie zwariować 😄 Termin wypada mi na 4 kwietnia. Na beta się nie wybieram, bo w styczniu rosła prawidłowo, a na usg było widać ze ciąża nie rozwija się jak powinna. Wiec teraz czekam ‚cierpliwie’ na wizytę. Umówiłam się na przyszły tydzień, później odwołałam bo stwierdziłam, ze za wcześnie i ze strachu nie umowilam się jeszcze na inny termin 🙈
 
reklama
Cześć dziewczyny ! Gratuluję kolejnym :) jak wasze samopoczucie dzis?
U mnie zmeczenie ogolnie się potęguje i od wczoraj chodze zla strasznie🙈 te hormony . Poza tym czasem klują jajniki ale jest ok . Milego dnia !
 
Cześć dziewczyny ! Gratuluję kolejnym :) jak wasze samopoczucie dzis?
U mnie zmeczenie ogolnie się potęguje i od wczoraj chodze zla strasznie🙈 te hormony . Poza tym czasem klują jajniki ale jest ok . Milego dnia !
fajnie jak już są pierwsze znaki, nawet te objawiające się złym humorem 🙈 ja narazie nic. Miłego dnia!
 
Ja niestety od kilku dni nie najlepiej sie czuje. Mdli mnie, boli codziennie glowa i jest mi slabo. Ale ja nigdy sie w ciazy dobrze nie czuje wiec nie spodziewalam sie ze teraz bedzie inaczej 😂.
 
Hej dziewczyny ! Tak się zastanawiam bo potrzebuje tez pójść do lekarza na NFZ. Normalnie mam pakiet w Medicover i z niego będę korzystała ale chce się ubezpieczyć gdyby jakieś badanie nie było w moim pakiecie i tak myśle kiedy pójść lekarz ma wolne 5/08 czyli w dzień mojego wyjazdu a potem 17/08 wtedy mam wizytę i USG na Medicover wiec chyba bez sensu ? No już sama nie wiem , bo 5 to będzie 5T6D to pewnie lekarz i tak nic jeszcze więcej nie zobaczy po za ta kropeczka jak wczoraj ? Co myślicie ?
 
Ja niestety od kilku dni nie najlepiej sie czuje. Mdli mnie, boli codziennie glowa i jest mi slabo. Ale ja nigdy sie w ciazy dobrze nie czuje wiec nie spodziewalam sie ze teraz bedzie inaczej 😂.
wspolczuje , u mnie co jedna ciąża to inaczej , teraz sam poczatek więc ciezko jeszcze okreslic ale jak mialam sile (jeszcze nie wiedząc) pomalowac salon i domek zaimpregnowac na dzialce to chyba nie jest zle 😂 obawiam sie tylko zeby wymioty jak cos mnie nie zlapaly na wyjezdzie , ale w dwoch pòprzednich ciazach nie wymiotowalam
 
Hej dziewczyny ! Tak się zastanawiam bo potrzebuje tez pójść do lekarza na NFZ. Normalnie mam pakiet w Medicover i z niego będę korzystała ale chce się ubezpieczyć gdyby jakieś badanie nie było w moim pakiecie i tak myśle kiedy pójść lekarz ma wolne 5/08 czyli w dzień mojego wyjazdu a potem 17/08 wtedy mam wizytę i USG na Medicover wiec chyba bez sensu ? No już sama nie wiem , bo 5 to będzie 5T6D to pewnie lekarz i tak nic jeszcze więcej nie zobaczy po za ta kropeczka jak wczoraj ? Co myślicie ?
Czesc Leah! 5T6D to jeszcze wczesnie, ale czy wytrzymasz do 17? Ja sie wlasnie zapisalam na pierwsza wizyte 12/08 i to bedzie moj 6T3D.
 
reklama
wspolczuje , u mnie co jedna ciąża to inaczej , teraz sam poczatek więc ciezko jeszcze okreslic ale jak mialam sile (jeszcze nie wiedząc) pomalowac salon i domek zaimpregnowac na dzialce to chyba nie jest zle 😂 obawiam sie tylko zeby wymioty jak cos mnie nie zlapaly na wyjezdzie , ale w dwoch pòprzednich ciazach nie wymiotowalam
tez malowalam salon nie wiedzac jeszcze, objawow jeszcze nie mam, ale w poprzednich ciazach wymiotowalam, wiec teraz pewnie nie bedzie inaczej :)
 
Do góry