reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Po moje dzisiejszej panice, na nieplanowanym tak szybko USG, pęcherzyk miał 7 mm, a beta 3400. A który to tydzień, to się okaże, jak pęcherzyk będzie dawał się określić w tygodniach ciąży :)
Brawo mój w pt mial 0,6mm a Beta 3200
Dziś po 3dniachbeta 13tys. Kochana zmienia się wszytko😘✊✊ dobre myśli wysyłam
 
reklama
U mnie od samego poczatku kłucie jajnikow, na przemienne. Czasem mam wrażenie, ze dostanę miesiączkę
Piersi nabrzmiałe, lecz nie bolą
 
Dziewczyny czy któraś z Was tak jak ja nie ma żadnych specjalnych objawów ciążowych oprócz delikatnego bólu piersi I tego że więcej ziewam ale jakoś specjalnie zmęczona nie jestem.. 🤔🤔🤔?

Ja tak mam, nic nie czuje wiec poleciałam zrobić dzisiaj betę i wynik 5tys.
Ja tez tak mam! Nic kompletnie mi nie jest i zaczynam świrować powoli. Siedzę i się zastanawiam czy nie pójść na betę dziś przed praca 🙈 ale podniosłyscie mnie na duchu ze jest nas więcej
 
Dziewczyny czy któraś z Was tak jak ja nie ma żadnych specjalnych objawów ciążowych oprócz delikatnego bólu piersi I tego że więcej ziewam ale jakoś specjalnie zmęczona nie jestem.. 🤔🤔🤔?
Dziś 5t6d i nie mam żadnych konkretnych objawów. Raz było mi trochę nie dobrze ale to chyba z nerwów.
 
Ja tez tak mam! Nic kompletnie mi nie jest i zaczynam świrować powoli. Siedzę i się zastanawiam czy nie pójść na betę dziś przed praca [emoji85] ale podniosłyscie mnie na duchu ze jest nas więcej

Dziewczyny, czasem wejdę podczytywać nowe wątki. Nie przejmujcie się brakiem objawów, ja mam praktycznie ciąże bezobjawowa, zwymiotowalam tylko 4 x i to w 12tygodniu [emoji85] piersi nie rosły długo długo, każda ciezarna obok miała pełno objawów co tez mnie martwiło. Dzisiaj u mnie 18+4. Zycze Wam spokojnych następnych kilku miesięcy [emoji7]
 
Ja też cała pierwsza ciąża bez objawów, ani razu nawet mdłości, jedynie byłam zmęczona i płaczliwa, brzuch się pojawił dopiero po 25 tygodniu i w ostatnim miesiącu gdy woda się zaczęła zatrzymywać to spuchły mi stopy i dłonie, także teraz też się nie dopatruję, trzeba się cieszyć jak się dobrze czujemy. 😄
 
Hej dziewczyny, czy któraś z was zna się na interpretacji badań ? Wyszły mi leukocyty w moczu i ogólnie chyba słabo :( teleporada z moja ginekolog dopiero w piątek czy to coś poważnego ? Może zaszkodzić dziecku ?
 

Załączniki

  • BB0AF09A-7509-426A-A2AB-997C3647A97E.jpeg
    BB0AF09A-7509-426A-A2AB-997C3647A97E.jpeg
    39,4 KB · Wyświetleń: 86
reklama
Hej dziewczyny, czy któraś z was zna się na interpretacji badań ? Wyszły mi leukocyty w moczu i ogólnie chyba słabo :( teleporada z moja ginekolog dopiero w piątek czy to coś poważnego ? Może zaszkodzić dziecku ?
Nie znam się na interpretacji badan, ale Może to być infekcja pęcherza? Ja ostatnio przechodziłam i miałam leukocyty i krew w moczu. Masz jeszcze jakieś inne objawy?
 
Do góry