reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Cześć dziewczyny :) Nieśmiale dołączam do Was :) Nie mogę doczekać się usg, na NFZ mam dopiero w przyszłym tygodniu, nie wiem czy nie iść prywatnie, czy przy HCG 14.000 powinno być widać zarodek, jak sądzicie?
 
reklama
Dziewczyny, wróciłam właśnie od lekarza [emoji2]
Mój Bobo ma już 2,2 mm [emoji2][emoji2][emoji2]

Jak się okazało, ciąża jest starsza niż myślałam, bo z usg wychodzi 5+5.

Termin prawdopodobnie 31 marca, ale jeśli pozwolicie zostanę z Wami [emoji173]Zobacz załącznik 1300987
wooow! Wspaniale! Gratulacje ❤️ Zostań z nami, gdzie Ci będzie lepiej ? 😄

Moja gin napisała mi wiadomość żebym przyniosła te wyniki badań do Medicover i dała do wskanowania to ona mi to opisze a że jutro mam jeszcze jedno pobranie krwi to akurat zaniosę :)
Super ze udało się tak załatwić! Zawsze troszkę szybciej się dowiesz co i jak :)
 
Dziewczyny, wróciłam właśnie od lekarza [emoji2]
Mój Bobo ma już 2,2 mm [emoji2][emoji2][emoji2]

Jak się okazało, ciąża jest starsza niż myślałam, bo z usg wychodzi 5+5.

Termin prawdopodobnie 31 marca, ale jeśli pozwolicie zostanę z Wami [emoji173]Zobacz załącznik 1300987
31 marca to dzień moich urodzin, piękna data hehehe. Gratulacje 😉😉😉😉
 
Dzień dobry😊
Mój urlop po woli dobiega końca i aż mi się nie chce wracać do rzeczywistości 😁 Jedyny plus jest taki, że wizyta już w poniedziałek. Po wczorajszym poście @Hotaru jeszcze bardziej nie mogę się jej doczekać 🙈
Który będzie tydzień na wizycie ? :) ja mam do swojej jeszcze równe 2 tyg, będę wtedy miała 6t5d 😄
 
Powiem Wam dziewczyny, że się zastanawiam, czy będę prowadzić na pewno ciążę u mojego obecnego ginekologa.
Jak byłam w poniedziałek na USG, to lekarka powiedziała mi, że najlepiej na kolejne USG to nie w czwartek (5 sierpnia), ale tydzień później, 12 sierpnia. Więc sobie wczoraj zadzwoniłam do przychodni zarejestrować się od razu do mojego gine na 12 sierpnia. Wiecie, kiedy ma najbliższy wolny termin? 31 sierpnia....
Dla mnie to już trochę jaja... Pogadam z nim jutro, czy to rzeczywiście są takie terminy, czy może uda się do niego chodzić między numerkami, bo nie wyobrażam sobie w ciąży czekać miesiąc na wizytę do niego.

A jeśli będą tylko takie terminy, to zmieniam lekarza.
 
Powiem Wam dziewczyny, że się zastanawiam, czy będę prowadzić na pewno ciążę u mojego obecnego ginekologa.
Jak byłam w poniedziałek na USG, to lekarka powiedziała mi, że najlepiej na kolejne USG to nie w czwartek (5 sierpnia), ale tydzień później, 12 sierpnia. Więc sobie wczoraj zadzwoniłam do przychodni zarejestrować się od razu do mojego gine na 12 sierpnia. Wiecie, kiedy ma najbliższy wolny termin? 31 sierpnia....
Dla mnie to już trochę jaja... Pogadam z nim jutro, czy to rzeczywiście są takie terminy, czy może uda się do niego chodzić między numerkami, bo nie wyobrażam sobie w ciąży czekać miesiąc na wizytę do niego.

A jeśli będą tylko takie terminy, to zmieniam lekarza.
Ale jak już pójdziesz na ta wizytę 31.08 to musza Cię gdzieś wciskać do niego chyba co 3-4tyg ? Ja bym się zapisała na 31.08 a ewentualnie poszła podejrzeć w miedzyczasie co i jak do kogoś innego :) o ile bardzo Ci zależy na tym lekarzu
 
Powiem Wam dziewczyny, że się zastanawiam, czy będę prowadzić na pewno ciążę u mojego obecnego ginekologa.
Jak byłam w poniedziałek na USG, to lekarka powiedziała mi, że najlepiej na kolejne USG to nie w czwartek (5 sierpnia), ale tydzień później, 12 sierpnia. Więc sobie wczoraj zadzwoniłam do przychodni zarejestrować się od razu do mojego gine na 12 sierpnia. Wiecie, kiedy ma najbliższy wolny termin? 31 sierpnia....
Dla mnie to już trochę jaja... Pogadam z nim jutro, czy to rzeczywiście są takie terminy, czy może uda się do niego chodzić między numerkami, bo nie wyobrażam sobie w ciąży czekać miesiąc na wizytę do niego.

A jeśli będą tylko takie terminy, to zmieniam lekarza.
Ja mam podobne rozterki, mam pakiet Enel-med, niby 3 ginekologów w mieście, a do dwóch nie ma w ogóle terminów, zapisałam się do trzeciego, u reszty na listę rezerwowych, ale opinie ma średnie. Mogłabym chodzić prywatnie, ale to 200 zł wizyta...
Trzy lata temu w ciąży miałam pakiet Luxmed i zmieniałam ginekologa 4 razy w ciągu pierwszych 2 miesięcy, ale mieszkałam wtedy w Warszawie, więc i lekarzy i terminów było mnóstwo, a teraz nawet tam słabo z miejscami w najlepszych miejscach. Może przez pandemię jest mniej miejsc?
 
reklama
Do góry