reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Cześć dziewczyny
Można jeszcze do Was dołączyć?
Chciałabym Was nadrobić ale 350 stron chyba nie jestem w stanie :o
Ja zrobiłam test 19 sierpnia, a ostatnia miesiączka 23.07, dziś 39 dzień cyklu, więc termin pokazuje mi dopiero na 29 kwietnia 2022.
Robiłam betę i przyrost ok, byłam już u lekarza w czwartek ale widział tylko maciupką kropeczkę więc trochę się pośpieszyłam :) kazał przyjść za 10 dni.
W domu mam córkę 1,5 roku. Staramy się już w sumie od stycznia ale chyba nie udawało się ze względu na to że karmie nadal piersią (teraz tylko w nocy) + stres związany ze złobkiem, chorobami i jeszcze śmierć mojej ukochanej babci. 2 miesiące temu też zaliczyłam biochemiczą.
Mam jednak nadzieję jednak że to koniec nieszcześliwch wydarzeń :)

Do kiedy planujecie pracować?

Witaj 😉 ja od 2 tyg prawie na l4, nie wracam do swojego miejsca pracy. Na wychowawczym planuje zmiany o ile pojde na niego, bo macierzyński na pewno, ale chcemy do zlobka dziecko dac i chciałabym wtedy podjac sie zmiany pracy, zobaczymy jak to będzie.
 
reklama
Kurczę, coś mi się popsuło w cytowaniu.

Ale pisałam, że podpisuję się po tym, co napisała agula301. U mnie również przy poronieniu było mocne krwawienie i skurcze, a potem duży ból. Także myśle, że trzeba krwawienie i brązowe plamienie rozdzielić :)
A po jakim czasie, jesli moge spytac, te bole?? Czy moga sie pojawic po jakims czasie? Xx
 
Nic nie grzeb, bo po łapach ! 😆 ja myślę pozytywnie, mi lekarz mówił, ze też mogę brudzić ze względu na moje puste pęcherzyki, ważne ze nie krwawisz.
🤣 Wlasnie ja zalozylam najgorsze 🙄🤦🏻‍♀️ A jest moze jakis zwiazek z tym, ze jestem w terminie drugiej miesiaczki? Moja mama mowila, ze moze macica nie jest jeszcze wypelniona i sie jeszcze probuje oczyszczac..
 
reklama
@Chocolate1 No to dobre dla mnie prognozy, ze i ja zobaczę 🤞 położna kazała mi przyjść tez wcześniej aby założyć w środę kartę więc może i mi się uda, jak USG pokaże dzidzie 😊😊

@Starlights dawaj koniecznie znaka po wizycie ✊✊
No te moje znajome robiły dodatkowe testy, jedna amniopunkcję a 2ga jakiś test za 3k robiła, wyszło dobrze i jak pisałam dzieci zdrowe. Ale bez sensu jest ta pappa skoro tak potrafi wprowadzić w błąd i stres.. takie troche to ciekawe, ze każą robić coś, co daje tak często niemiarodajne wyniki... 🤔 pewnie to zrobię ale juz inaczej psychicznie do tego od razu podejdę..

@olciak19 nie chcę Cię martwić, ale ja w wieku 24 lat zachorowam na kręgosłup i rwę kulszową, męczyłam się strasznie, ból masakra, nic nie pomagało, zastrzyki, rehabilitacja, masaże. Leżałam tylko na podłodze w domu i wyłam. Trafiłam na rezonans i wyszła mi masywna przepuklina uciskająca na rdzeń kręgowy. Miałam już niedowład stopy i ból w tyle uda do kolana i łydki. W miesiąc trafiłam na stół i mi operowali ktęgosłup. A miałam tylko 24 lata. Od tego czasu znaczna poprawa ale kręgosłup będzie dokuczał mi już cale życie. Boli jak siedzę za długo lub stoję za długo itd. Muszę na siebie uważać. Mam też przepuklinę na wyższym poziomie i ta wycięta też już mi się trochę wysunęła jak robiłam w grudniu 2gi rezonans. Także ja wiem, co to rwa... współczuję Ci 😞
Ja to boję się o moj kręgosłup w dalszej ciąży i potem poród. Zobaczymy jak to będzie.
 
Do góry