reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Hej, ja po wizycie :) dzidzia ma 2,02cm, głowę, ręce i nogi na swoim miejscu ❤️ Doktorek puszczał nam serduszko, bo byłam razem z mężem w gabinecie :)
 

Załączniki

  • 4A11BDE9-530E-4FFD-B355-5D2DAEF2AC6A.jpeg
    4A11BDE9-530E-4FFD-B355-5D2DAEF2AC6A.jpeg
    1 013,2 KB · Wyświetleń: 102
Cześć dziewczyny!
Pierwszy raz piszę, ciąża nieplanowana, termin na 29marca a według ostatniego badania 2 kwiecień.
Straszne mdłości męczą, to moja pierwsza ciąża. Nie wiem czy się liczę jako marcówka, czy kwietniówka, ale chyba mogę dołączyć?
Zagość tam gdzie Ci lepiej towarzystwo będzie odpowiadać 😁🤭 mówią ogólnie że pierworódki przenoszą ciążę np. taka ja... 41+1 i jeszcze trzeba było walczyć z balonikiem i oxy by bobo zechciał wyjść, a i tak się nie zdecydował 🥰

Witam w grupie strasznych mdłości. Ja to dziś mam apogeum. Chyba umieram
 
Zagość tam gdzie Ci lepiej towarzystwo będzie odpowiadać [emoji16][emoji2960] mówią ogólnie że pierworódki przenoszą ciążę np. taka ja... 41+1 i jeszcze trzeba było walczyć z balonikiem i oxy by bobo zechciał wyjść, a i tak się nie zdecydował [emoji3059]

Witam w grupie strasznych mdłości. Ja to dziś mam apogeum. Chyba umieram
Tez tak słyszałam, duzo kolezanek przenosilo ciążę...

Generalnie ja mdlosci mam dosyc regularne, wymioty jak w zegarku o konkretnych godzinach. Co bym nie jadla to dziwny posmak. Meczace strasznie.
 
reklama
Z USG powiedział że ciąża młodsza. Z daty ostatniej miesiączki 6+5 a z USG 6+0.
Udało mi się przełożyć wizytę u mojego lekarza z 21.09 na 14.09
U mnie było dokładnie tak samo😁 Zobaczymy co wyjdzie teraz na wizycie😊
Nie radzę sobie 😭 z każdym dniem czuję się coraz gorzej. Mam apetyt nie powiem, ale coraz słabszy. Zauważyłam, że muszę często jest, ale mało. Nie mogę jest nic słodkiego, bo czuję że puszczę pawia. Nie mogę kawy ani herbaty bo działa podobnie jak słodkie.

Teraz się męczę z tym już całe dnie. Jest mi mega niedobrze 🤢 i ten posmak tez mam nom stop. Skręca mnie w ogóle w żołądku.

Nie wiem... chyba umieram 🤪😂😂😂 a jeszcze na USG nie byłam
Męczyłam się tak do 10tc🙈 Teraz mogę jeść w miarę normalnie ale potrafię obudzić się w środku nocy i stwierdzić, że zjadła bym np. kalafior i nie potrafię o niczym innym myśleć do póki tego nie zrobię 🤣
 
Do góry