reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Rozumiem Was... dziś w pracy ogarniałam wszystko na spotkania i latałam przez 40 minut i tak sie zmęczyłam ze o 9 musialam juz usiąść i odpoczac 🤣 do tego mnie glod złapał i brzuch bolal a tu trzeba czekać 30 min zanim moge w spokoju zjesc 🤣🙈
Ogólnie dzis również czuje się lepiej, nie jest mi tak niedobrze rano. 🙂 ciekawe to wszystko..

W ogóle co ide na siku i się wycieram to zawsze tak spoglądam na ten papier z ogromna nadzieja w sercu, ze nadal jest bialy 😀 któraś też tak ma??
Tak, pewnie jestem nienormalna haha.. 🙃
Mam to samo, za każdym razem czuję ulgę ,że nic tam nie ma 😛🙃🙃 myślę, że każda z nas tak robi 🤣
 
reklama
Rozumiem Was... dziś w pracy ogarniałam wszystko na spotkania i latałam przez 40 minut i tak sie zmęczyłam ze o 9 musialam juz usiąść i odpoczac 🤣 do tego mnie glod złapał i brzuch bolal a tu trzeba czekać 30 min zanim moge w spokoju zjesc 🤣🙈
Ogólnie dzis również czuje się lepiej, nie jest mi tak niedobrze rano. 🙂 ciekawe to wszystko..

W ogóle co ide na siku i się wycieram to zawsze tak spoglądam na ten papier z ogromna nadzieja w sercu, ze nadal jest bialy 😀 któraś też tak ma??
Tak, pewnie jestem nienormalna haha.. 🙃
Czy dzień ,czy noc w papier patrzę za każdym razem 😂😂... niezła paranoja😂
 
Mój mąż jest kochany, ale sprzątać to on nie umie. 😂 My też już większość decyzji mamy za sobą, łazienka jest zaprojektowana, kuchnię 'dostajemy' w prezencie od moich rodziców, został wybór mebli do salonu i sypialni, ale się z tym nie spieszę, bo totalnie nas finansowo zniszczyła ta budowa i będziemy powoli wszystko dokupować. Zdecydowaliśmy, że od razu musimy zrobić kostkę i ogrodzenie, żebyśmy mogli wypuścić dziecko na dwór i kosztowało nas to 80 tysięcy, a w ogóle nie wzięliśmy tego pod uwagę podczas brania kredytu. Sama budowa też poszła nam ekspresowo, bo zaczęliśmy 8 marca, a już właściwie jest koniec. Myśleliśmy, że przeciągnie się do przyszłego roku i zdążymy coś uzbierać dodatkowo. 😅 No cóż, człowiek uczy się na błędach. 😁
O kurde to ekspres. Myśmy się przeprowadzali 2 miesiące temu, ale sama budowa trwała dluuugo :/ niestety każda z ekip (a były sprawdzone) nawaliła i terminy się ciagle przesuwały. Już pod koniec mieliśmy serdecznie dość. No ale w końcu to za nami 😁
 
@Ann_81, @Kropka29 my za to jesteśmy w trakcie remontu mieszkania i planujemy się przeprowadzić na wiosnę przyszłego roku 😊 tez juz zapowiedziałam mężowi, że się martwię bo nie będę mogła tego posprzątać jak należy itd ale szybko mnie uspokoił, że on wszystko ogarnie 🥰 ogólnie bardzo mi pomaga i mnie wspiera każdego dnia 💕🥰
Dobrze tez, ze wszystkie najgorsze decyzje mamy już za sobą hehe i 70% remontu zrobione. Nie mogę się juz doczekać przyszłego roku. To będzie spełnienie wszystkich moich marzeń 🤞
Oby tylko wszystko poszlo dobrze!
I my też remontujemy nasz domek 😊😊. Na razie podłogi na dole: izolacja itd. I właśnie w przyszłym tygodniu jadę na tydzień do teściowej, bo mój nie chce żebym wdychała niechcący jakieś opary, opiłki lub żebym w jakąś dziurę wpadła...
Najgorsze, że mój ukochany ogród, o który troszczyłam się, dorobiłam się ponad stu różnych roślinek ( taka moja zajawka) itd.
od końca lipca zamienia się w plantację chwastów 😂😂 i jak patrzę na to serce mi pęka. Pracowałam chwilę w ogródku w weekend to po pół godzinie dałam sobie spokój, mój skosił trawę, ale ja to robię oczywiście lepiej😂😂 i porozstawiał kwiaty byle jak i to też mi się nie podoba...😂😂
 
Rozumiem Was... dziś w pracy ogarniałam wszystko na spotkania i latałam przez 40 minut i tak sie zmęczyłam ze o 9 musialam juz usiąść i odpoczac 🤣 do tego mnie glod złapał i brzuch bolal a tu trzeba czekać 30 min zanim moge w spokoju zjesc 🤣🙈
Ogólnie dzis również czuje się lepiej, nie jest mi tak niedobrze rano. 🙂 ciekawe to wszystko..

W ogóle co ide na siku i się wycieram to zawsze tak spoglądam na ten papier z ogromna nadzieja w sercu, ze nadal jest bialy 😀 któraś też tak ma??
Tak, pewnie jestem nienormalna haha.. 🙃
Z papierem też tak mam🙈
Mi niby mdłości przeszły ale od dwóch dni po obiedzie mi strasznie ciężko na żołądku. Jem mało a mam wrażenie jak bym był po nim przejedzona🙈
 
Właśnie się umówiłam na dodatkową wizytę w poniedziałek, ale w innym miejscu. U mojego lekarza miałam wizytę w 8+0, a na następną kazał przyjść dopiero po 4 tygodniach i dopiero wtedy ma mi dać skierowanie na prenatalne, co mnie trochę negatywnie zaskoczyło, bo po to mam wykupiony abonament, żebym nie musiała płacić za USG u innego lekarza. 😬
Dla spokoju ducha idę wcześniej. Będzie równo 10+0. :)
 
Właśnie się umówiłam na dodatkową wizytę w poniedziałek, ale w innym miejscu. U mojego lekarza miałam wizytę w 8+0, a na następną kazał przyjść dopiero po 4 tygodniach i dopiero wtedy ma mi dać skierowanie na prenatalne, co mnie trochę negatywnie zaskoczyło, bo po to mam wykupiony abonament, żebym nie musiała płacić za USG u innego lekarza. 😬
Dla spokoju ducha idę wcześniej. Będzie równo 10+0. :)
Dobrze rozumiem że w 12 tygodniu kazał Ci dopiero przyjść po skierowanie na prenatalne? 🙄
 
reklama
Do góry