reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Zależy jaki ból głowy...jedni zimnym okładem a ja amolem smaruje kark czoło skronie i się kładę trochę pomaga...
Ja właśnie dzisiaj smarowalam skronie i kark, bo myślałam, że może to przez zwyrodnienie kręgosłupa szyjnego, ale nic nie pomogło więc wzięłam pół apapu. Nie jest jeszcze idealnie, ale już lepiej niż było. Tylko mnie znowuż dzisiaj pobolewa lekko brzuch jak na okres. Może macica się rozciąga 🤔🤔🤔
 
Ja właśnie dzisiaj smarowalam skronie i kark, bo myślałam, że może to przez zwyrodnienie kręgosłupa szyjnego, ale nic nie pomogło więc wzięłam pół apapu. Nie jest jeszcze idealnie, ale już lepiej niż było. Tylko mnie znowuż dzisiaj pobolewa lekko brzuch jak na okres. Może macica się rozciąga 🤔🤔🤔
Mnie też co chwilę pobolewa jak na okres, tu szkubnie tu ukłuje. Taki urok podobno pierwszego trymestru, tak jak kiedyś już tu pisalam wszystko się rozciąga i "pracuje" tam na dole😉 od 2 dni ustały mi mdłości i sama przez chwilę miałam myśli czy nie zgłosić się szybciej do lekarza ale zaraz się uspokoiłam i mówię kurde nie krwawie więc musi być dobrze💕
 
Mnie też co chwilę pobolewa jak na okres, tu szkubnie tu ukłuje. Taki urok podobno pierwszego trymestru, tak jak kiedyś już tu pisalam wszystko się rozciąga i "pracuje" tam na dole😉 od 2 dni ustały mi mdłości i sama przez chwilę miałam myśli czy nie zgłosić się szybciej do lekarza ale zaraz się uspokoiłam i mówię kurde nie krwawie więc musi być dobrze💕
Pewnie, że tak, mi mdłości od dwóch dni nie dokuczają. Ale cycki to mi chce rozerwać 🙃💣💣 nie pamiętam kurczę jak miałam w pierwszej ciąży bo to było 9 lat temu, ale też tak myślę, że takie ćmienie jak na okres to rozciaganie macicy po prostu.
 
Mnie też co chwilę pobolewa jak na okres, tu szkubnie tu ukłuje. Taki urok podobno pierwszego trymestru, tak jak kiedyś już tu pisalam wszystko się rozciąga i "pracuje" tam na dole😉 od 2 dni ustały mi mdłości i sama przez chwilę miałam myśli czy nie zgłosić się szybciej do lekarza ale zaraz się uspokoiłam i mówię kurde nie krwawie więc musi być dobrze💕
mam tak samo!
U mnie tez od wczoraj, jak spałam w nocy i przekręciłam się na bok to mnie złapał mini skurcz jakby miesni brzucha? Tam na dole w podbrzuszu i tak przez bok prawy. Dzis jak wstałam za szybko w tramwaju to tez mnie tak zabolały te mięśnie a przed chwila jak z mężem się śmiałam z filmików leżąc to tak samo odczuwałam takie skurcze miesni w podbrzuszu 😳 chyba coś mi tam się pozmieniało przez ostatnie tygodnie 🙈
 
Ja właśnie dzisiaj smarowalam skronie i kark, bo myślałam, że może to przez zwyrodnienie kręgosłupa szyjnego, ale nic nie pomogło więc wzięłam pół apapu. Nie jest jeszcze idealnie, ale już lepiej niż było. Tylko mnie znowuż dzisiaj pobolewa lekko brzuch jak na okres. Może macica się rozciąga 🤔🤔🤔
Mnie od wczoraj strasznie boli brzuch jak na okres a nawet mialam dosc silne skurcze. Pojechalam dzisiaj do mojego lekarza. Na szczescie z Bąbelkiem wszystko dobrze. Najprawdopodobniej taka moja uroda.
 
reklama
Do góry