reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Dzień dobry, mi synka cofnęli ze żłobka ☹️ że taki chory a nic mu nie jest! Wczoraj zrobiłam badania a jutro wizyta 😁 już bym chciała wiedzieć... Betę sobie dorobiłam i 56tysi wychodzi że przyrost ok od ostatniego razu... Trzymajcie kciuki żeby bąbelek był młodszy o 2 tygodnie i było wszystko dobrze ✊✊✊❤️
 
To rok straszy od mojego.. Po tylu latach będzie trzeba jeszcze raz się wprawiać 😁
Haha no, ale mój syn wydobył ze mnie tak głębokie pokłady cierpliwości, że jestem gotowa na drugie dziecko. Czuję się pewniej jeśli chodzi o opiekę, mam doświadczenie plus oczywiście matczyna intuicja. Ale nie sądziłam, że będę tak się trzęsła w tej ciąży i bała o nią. Nigdy nie miałam styczność z poronieniem, albo jakimiś pustymi jajami płodowymi itd. Jakoś było dla mnie oczywiste to, że skoro test pokazał dwie kreski to wszystko jest ok. A teraz ciągle się boje czy wszystko jest ok. @Sandra2307 też tak masz?
 
Ja właśnie dzisiaj smarowalam skronie i kark, bo myślałam, że może to przez zwyrodnienie kręgosłupa szyjnego, ale nic nie pomogło więc wzięłam pół apapu. Nie jest jeszcze idealnie, ale już lepiej niż było. Tylko mnie znowuż dzisiaj pobolewa lekko brzuch jak na okres. Może macica się rozciąga 🤔🤔🤔
Może tak...mnie tak głowa bolała i nie wiedziałam czy zatoki czy kark czy hormony czy wszystko na raz. Też tak czasem mam ze czuję jakby mi się tam rozciągało wszystko...a dzis to w nocy miałam okropne sny...wiem że śniło mi się że poroniłam ale nie pamiętam żadnych okoliczności ale jak się obudziłam to się zastanawiał czy jestem w ciąży...masakra
 
reklama
Do góry