reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Cześć dziewczyny! Ja pierwszy raz od dłuższego czasu pospałam do 9🙈 Oczywiście nocne i poranne wstawanie do toalety obowiązkowo 😉 Ale zasypiałam za każdym razem. U mnie też brzuch pobolewa co jakiś czas, jestem 9+4. Mam nadzieję, że Maleństwo sobie rośnie 🥰 Miłego dnia 🙂
Ja mam 9+3 według miesiączki...we wtorek wizyta...badania porobiłam są ok...kreatyninę mam za niską...norma od 0,6 a ja mam 0,57...I czas trombinowy mam za niski ale ciut...lekarz mi zlecił te dedimery o te czasy trombinowe i nie wiem czy mi nie zapomniały zrobic jednego badania...
 
reklama
Haha no, ale mój syn wydobył ze mnie tak głębokie pokłady cierpliwości, że jestem gotowa na drugie dziecko. Czuję się pewniej jeśli chodzi o opiekę, mam doświadczenie plus oczywiście matczyna intuicja. Ale nie sądziłam, że będę tak się trzęsła w tej ciąży i bała o nią. Nigdy nie miałam styczność z poronieniem, albo jakimiś pustymi jajami płodowymi itd. Jakoś było dla mnie oczywiste to, że skoro test pokazał dwie kreski to wszystko jest ok. A teraz ciągle się boje czy wszystko jest ok. @Sandra2307 też tak masz?
Mój syn jest 2010 😜 to będzie miał różnicę...on chce brata a ja gdzieś podświadomie chciałabym córeczkę...chociaż jak tak sobie patrzę to stwierdzam, że faceci mają łatwiej, to w sumie mi wszystko jedno...byle zdrowe...ja wiem ze niektóre z Was stwierdza że kobiety tez dużo mogą itd. Ja się zgadzam oczywiście ale jakoś tak patrząc na moje środowisko w którym pracuje i na męża facetom łatwiej
 
Ja mam 9+3 według miesiączki...we wtorek wizyta...badania porobiłam są ok...kreatyninę mam za niską...norma od 0,6 a ja mam 0,57...I czas trombinowy mam za niski ale ciut...lekarz mi zlecił te dedimery o te czasy trombinowe i nie wiem czy mi nie zapomniały zrobic jednego badania...
A Ty też kłujesz się heparyną?
 
Dziewczyny czy Wy też macie suche sutki i te otoczki? Kurde mi to skóra schodzi normalnie. Czytałam coś tam w necie, ale w sumie nic konkretnego, że może tak być, ale co jest przyczyną to nie mogę znaleźć 🤷
 
Mój syn jest 2010 😜 to będzie miał różnicę...on chce brata a ja gdzieś podświadomie chciałabym córeczkę...chociaż jak tak sobie patrzę to stwierdzam, że faceci mają łatwiej, to w sumie mi wszystko jedno...byle zdrowe...ja wiem ze niektóre z Was stwierdza że kobiety tez dużo mogą itd. Ja się zgadzam oczywiście ale jakoś tak patrząc na moje środowisko w którym pracuje i na męża facetom łatwiej
My czekamy na córeczkę, bo ja mam syna z pierwszego małżeństwa i mój narzeczony też ma syna, więc ja mam dość siusiakow, musi być jakaś równowaga do jasnej ciasnej 💪
Ale oczywiście, priorytetem jest zdrowie dziecka.😇
 
Haha no, ale mój syn wydobył ze mnie tak głębokie pokłady cierpliwości, że jestem gotowa na drugie dziecko. Czuję się pewniej jeśli chodzi o opiekę, mam doświadczenie plus oczywiście matczyna intuicja. Ale nie sądziłam, że będę tak się trzęsła w tej ciąży i bała o nią. Nigdy nie miałam styczność z poronieniem, albo jakimiś pustymi jajami płodowymi itd. Jakoś było dla mnie oczywiste to, że skoro test pokazał dwie kreski to wszystko jest ok. A teraz ciągle się boje czy wszystko jest ok. @Sandra2307 też tak masz?
Tak też tak mam ale ja jestem po dwóch stratach..w zeszłym roku jak byłam w ciąży i usłyszałam, że bliźniaki to płakałam lekarzowi w gabinecie ale później naprawdę się cieszyłam. Z synem w ciąży byłam okazem zdrowia. Chodziłam całą ciąże do szkoły, pracy i ciąża książkowa. Jak poroniłam bliźniaki wgl nie byłam na to przygotowana bo gdzie ja, przecież nic mi nie jest 😐 teraz to zakładam, że wszystko może się zdarzyć ale staram się być dobrej myśli, żeby wszystko było w porządku 😌 jak byłam na uzg i widziałam i słyszałam serduszko to płakałam ze szczęścia i pan dr powiedział " koniec złych wieści, teraz tylko dobre" ❤️ więc miejmy nadzieję, że wszystkie szczęśliwie dotrwamy do końca 🥰🥰🥰
 
reklama
Dziewczyny czy Wy też macie suche sutki i te otoczki? Kurde mi to skóra schodzi normalnie. Czytałam coś tam w necie, ale w sumie nic konkretnego, że może tak być, ale co jest przyczyną to nie mogę znaleźć 🤷
Mi raz lekko pękła skóra na tej „otoczce”, ale tylko raz. Ogólnie czytałam, że wysuszenie skóry ma związek ze zmianami hormonalnymi, które zachodzą w organizmie.
 
Do góry