reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Umówiłyście się już na na badania prenatalne ? Przeraził mnie ich koszt, wszędzie piszą, że koszt około 400 zł, a u mnie 650 zł. Ile placicie za badania podwójne- USG plus krew ?
Ja chodzę prywatne do lekarza który dal mi namiar na lekarza który robi badania prenatalne i ku mojemu zdziwieniu będę mieć je za darmo tak mówił mój ginekolog ale dlaczego to nie pytałam 😁
 
Chyba zaatakowało mi zatoki, a jutro jedziemy w góry 😱 Zrobię sobie dziś okład i mam nadzieję, że szybko mi przejdzie 😭
Ja od zawsze na zatoki biorę Sinupret, który jest ziołowy. Chociaż w ciązy pewnie nie można 🤷‍♀️
Ale może zrób sobie jakąś inhalację, powinno trochę je przetkać.
 
Już po wizycie... Muszę się zgłosić do mojego lekarza prowadzącego a najbliższą wizyta dopiero w sobotę 18.09 wyszedł mi krwiak koło dzidziusia 11,2 x 7,1 mm strasznie się boję lekarka mi nic więcej nie powiedziała pytałam czy to się jakoś leczy to uzyskałam Odpowiedź że mam się zgłosić do lekarza prowadzącego. A z dziaiusiem jest ok ma 1,62 cm akcji serca nie zbadała mówiła tylko ze jest w normie. Czy któraś was miała coś takiego?
 
Już po wizycie... Muszę się zgłosić do mojego lekarza prowadzącego a najbliższą wizyta dopiero w sobotę 18.09 wyszedł mi krwiak koło dzidziusia 11,2 x 7,1 mm strasznie się boję lekarka mi nic więcej nie powiedziała pytałam czy to się jakoś leczy to uzyskałam Odpowiedź że mam się zgłosić do lekarza prowadzącego. A z dziaiusiem jest ok ma 1,62 cm akcji serca nie zbadała mówiła tylko ze jest w normie. Czy któraś was miała coś takiego?
Ja nie mialam ale szwagierka moja miała krwiaka, nawet o tym nie wiedziala. Zaczela krwawić myślała że poroniła ale okazało się że to krwawienie przez krwiaka i nie miało to wpływu na dziecko. Aktualnie nie wiem co z krwiakiem ale wiem że nie miała już krwawienia i miała się oszczędzać i nie dźwigać, dużo odpoczywać. Ogólnie wszystko jest ok 🙃
 
Ja się nie umawiałam na żadne prenatalne z moją Panią doktor. Po prostu mam wizytę 30.09 i tyle. W pierwszej ciąży też lekarz robił tylko takie szczegółowe USG, przezierności karkowej, narządów itd. Ja nie wiem, ale ja się raczej na jakieś specjalne prenatalne nie umawiam 🤷.
 
Już po wizycie... Muszę się zgłosić do mojego lekarza prowadzącego a najbliższą wizyta dopiero w sobotę 18.09 wyszedł mi krwiak koło dzidziusia 11,2 x 7,1 mm strasznie się boję lekarka mi nic więcej nie powiedziała pytałam czy to się jakoś leczy to uzyskałam Odpowiedź że mam się zgłosić do lekarza prowadzącego. A z dziaiusiem jest ok ma 1,62 cm akcji serca nie zbadała mówiła tylko ze jest w normie. Czy któraś was miała coś takiego?
Tu wcześniej taka dziewczyna pisała, że krwiaki nie zagrażają życiu dziecka. Ale myślę, że bardziej uspokoi Cię Twój lekarz prowadzący. 🤗
 
Ja od zawsze na zatoki biorę Sinupret, który jest ziołowy. Chociaż w ciązy pewnie nie można 🤷‍♀️
Ale może zrób sobie jakąś inhalację, powinno trochę je przetkać.
Na razie wolę nic nie łykać, mam nadzieję że szybko przejdzie bo już tak czasem miałam. U mnie zazwyczaj super sprawdzają się okłady z soli, ale jestem w stanie zrobić je tylko dzisiaj bo na wyjeździe będzie ciężko. Jak zawsze na złość wszystko na raz 🤯
 
reklama
Do góry