reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Ja nie neguje ale nie rozumiem takiego podejścia. Rozszerzona diagnostyka pomaga wykluczyc wady płodu, ale pozwala też na lepsze przygotowanie się gdyby takie wady wystąpiły. Warto się badać im szersza diagnostyka tym lepiej moim zdaniem. Fakt że może nasze państwo nie sprzyja ale badania warto robić
Jak widać każdy ma swoje podejście 🤷Ja nie napisałam, że nie mam zamiaru robić tych badań tylko, że nie koniecznie się do nich palę i pragnę. Z racji wieku na pewno zostanę na nie skierowana i jak zostanę skierowana to zrobię ale typu Papa itp wolałabym w ogóle nie robić i nie wiedzieć bo w wielu przypadkach wychodzi, że dziecko jest chore. Całą ciążę taka Matka płacze i przeżywa a co do czego przychodzi okazuje się że dziecko jest zdrowe. Dodatkowy stres nie jest mi za bardzo potrzebny. Dlatego też nie pisze zazwyczaj na tym forum bo stresuje mnie atak innych osób. Nie mam ochoty na takie potyczki słowne. Każdy postępuje tak jak uważa dla siebie za najbardziej słuszne. Myślę, że każdy kto tu jest podejmuje decyzję, które są dla niego najlepsze. Mam 11+1 i jutro mam wizytę pierwszy raz od 5 tygodni. Wszystkim którzy dobrze mi życzą dziękuję 🤗
 
reklama
Jak widać każdy ma swoje podejście 🤷Ja nie napisałam, że nie mam zamiaru robić tych badań tylko, że nie koniecznie się do nich palę i pragnę. Z racji wieku na pewno zostanę na nie skierowana i jak zostanę skierowana to zrobię ale typu Papa itp wolałabym w ogóle nie robić i nie wiedzieć bo w wielu przypadkach wychodzi, że dziecko jest chore. Całą ciążę taka Matka płacze i przeżywa a co do czego przychodzi okazuje się że dziecko jest zdrowe. Dodatkowy stres nie jest mi za bardzo potrzebny. Dlatego też nie pisze zazwyczaj na tym forum bo stresuje mnie atak innych osób. Nie mam ochoty na takie potyczki słowne. Każdy postępuje tak jak uważa dla siebie za najbardziej słuszne. Myślę, że każdy kto tu jest podejmuje decyzję, które są dla niego najlepsze. Mam 11+1 i jutro mam wizytę pierwszy raz od 5 tygodni. Wszystkim którzy dobrze mi życzą dziękuję 🤗
Ja mam 11+2 😃😃😃
Powodzenia jutro 😉
 
Jak widać każdy ma swoje podejście 🤷Ja nie napisałam, że nie mam zamiaru robić tych badań tylko, że nie koniecznie się do nich palę i pragnę. Z racji wieku na pewno zostanę na nie skierowana i jak zostanę skierowana to zrobię ale typu Papa itp wolałabym w ogóle nie robić i nie wiedzieć bo w wielu przypadkach wychodzi, że dziecko jest chore. Całą ciążę taka Matka płacze i przeżywa a co do czego przychodzi okazuje się że dziecko jest zdrowe. Dodatkowy stres nie jest mi za bardzo potrzebny. Dlatego też nie pisze zazwyczaj na tym forum bo stresuje mnie atak innych osób. Nie mam ochoty na takie potyczki słowne. Każdy postępuje tak jak uważa dla siebie za najbardziej słuszne. Myślę, że każdy kto tu jest podejmuje decyzję, które są dla niego najlepsze. Mam 11+1 i jutro mam wizytę pierwszy raz od 5 tygodni. Wszystkim którzy dobrze mi życzą dziękuję 🤗
Czekamy na dobre wiadomości 😘
 
Według aktualnych rekomendacji podobno zalecane jest aby wykonała je każda kobieta, nie tylko ta po 35 roku życia. Trzeba jeszcze pamiętać o tym, że prócz tego, że mogą one wykazać wady u płodu to też są przydatne przy wykrywaniu innych patologii takich jak zahamowania wzrastania płodu, rozwoju nadciśnienia ciążowego czy stanu przedrzucawkowego, gdzie często dzięki włączeniu leków odpowiednio wcześnie da się temu zapobiec. Ale tak jak napisałaś - każda robi jak uważa i wydaje kasę na co chce :)
Koleżanka przy prenatal mych wykryła wadę serduszka u dziecka dzięki czemu od razu jak się mała urodziła zrobili operacje i teraz wszystko jest ok.
 
Dużo dziewczyn to miało i od tego ciągły plamiły a z ciążą wszystko ok
Właśnie ja nie plamie, a najlepsze jest to że miałam. Pójść na wizytę dowpiro 27 września ale stwierdziłam że pójdę wcześniej chyba warto się badać wcześniej na razie odpoczywam nie mam żadnych leków na to na wizytę idę w przyszłą sobotę mam nadzieję że już go nie będzie.
 
Jak widać każdy ma swoje podejście 🤷Ja nie napisałam, że nie mam zamiaru robić tych badań tylko, że nie koniecznie się do nich palę i pragnę. Z racji wieku na pewno zostanę na nie skierowana i jak zostanę skierowana to zrobię ale typu Papa itp wolałabym w ogóle nie robić i nie wiedzieć bo w wielu przypadkach wychodzi, że dziecko jest chore. Całą ciążę taka Matka płacze i przeżywa a co do czego przychodzi okazuje się że dziecko jest zdrowe. Dodatkowy stres nie jest mi za bardzo potrzebny. Dlatego też nie pisze zazwyczaj na tym forum bo stresuje mnie atak innych osób. Nie mam ochoty na takie potyczki słowne. Każdy postępuje tak jak uważa dla siebie za najbardziej słuszne. Myślę, że każdy kto tu jest podejmuje decyzję, które są dla niego najlepsze. Mam 11+1 i jutro mam wizytę pierwszy raz od 5 tygodni. Wszystkim którzy dobrze mi życzą dziękuję 🤗
Masz rację w 100 % 💪💪
Na którą masz wizytę? Trzymam kciuki i daj znać jak po 🤗🤗😇
 
reklama
Do góry