reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Dziękuje❤️Już po wizycie 🤗Wczoraj pisałam że jestem 11+1. Przepraszam pomyliłam się i dzisiaj dopiero to zobaczyłam. Dzisiaj jestem 10+1. Według USG jest 10+4. Lekarz mówi, że póki co wszytsko super❤️ Dziecię ma 3,73 cm. Machało do Nas rączka 🥰Za trzy tygodnie 2 października będę miała badania prenatalne. Badanie przezorności krajowej i pobranie krwi i inne szczegółowe. W mojej prywatnej klinice kosztują 490 zł. Lekarz powiedział, że nie ma sensu robić z samej krwi co kosztuje około 1500. Że nic mi to nie da ani więcej nie powie a tym bardziej nic z tym nie zrobię. Robię tylko te podstawowe. No jestem szczęśliwa, że jest wszystko w porządku na tę chwilę, że mogę się cieszyć tym cudownym stanem. Pozdrawiam 🤗
Super, bardzo dobre wieści 😘❤️
Ja mam dzisiaj równo 9+1 według apki, a wizyta dopiero 30.09 , wtedy będzie około 11+5 to już też będzie więcej widać ❤️
 
Przesyłam Wam moc pozytywnej energii prosto z gór 🥰
845FECE9-9CB8-4FAA-BC84-659BBB210965.jpeg
 
Przesyłam Wam moc pozytywnej energii prosto z gór 🥰Zobacz załącznik 1314767

Ja mieszkam na poludniu i taki widok mam przy pieknej pogodzie jak wracam do domu z zakupow np :)

U mnie dzis juz 11+5. W czwartek pierwsza wizyta na nfz, i od tej pory juz tylko bede chodzic na nfz bo jednak prywarnie to jest duzy koszt jesli porownac ze te pieniadze moga spokojnie zostac w kieszeni co miesiac.
 
Ja mieszkam na poludniu i taki widok mam przy pieknej pogodzie jak wracam do domu z zakupow np :)

U mnie dzis juz 11+5. W czwartek pierwsza wizyta na nfz, i od tej pory juz tylko bede chodzic na nfz bo jednak prywarnie to jest duzy koszt jesli porownac ze te pieniadze moga spokojnie zostac w kieszeni co miesiac.
Jeśli lekarz ma dobry sprzęt to pewnie, że tak 💪
 
reklama
Do góry